16:27 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009

  Rusijos gynybos ministerija pasidalino vaizdo įrašu, kuriame parodė, kaip Barenco jūroje vyksta naujausios fregatos bandymai

  Rusijos gynybos ministrija pasidalino vaizdo įrašą, kaip Barenco jūroje vyksta naujausios fregatos "Admiral Kasatonov" bandymai.

  Vaizdo įrašas paskelbtas ministerijos YouTube kanale.

  Vaizdo įraše užfiksuoti laivo sistemų, skirtų nustatyti klaidingus taikinius ir pasyvius trukdžius, kurie apsaugo laivą nuo didelio tikslumo raketų atakų, bandymai.

  Buvo planuota, kad pirmoji projekto 22350 "Laivyno admirolas Kasatonovas" fregata bus perduota laivynui iki 2019 metų pabaigos, tačiau bandymai negalėjo būti atlikti dėl audros Barenco jūroje.

  Sputnik Radijo karinis ekspertas, I laipsnio kapitonas Vasilijus Dandykinas atskleidė fregatos "Admiral Kasatonov" galimybes.

  "Tai yra pirmoji nacionalinės gamybos serijinė fregata, daugiafunkcinis tolimos jūros zonos laivas, kuris, pavyzdžiui, gali palaikyti desantininkų išsilaipinimą ir kovoti su oro taikiniais, ir net ne su vienu. Jis gali kovoti su povandeniniais laivais, atakuoti tie pakrantėse esančius taikinius, ir tiek priešo paviršiaus laivus", — sakė Vasilijus Dandykinas.

  Anot jo, fregata apginkluota galinga ginkluote.

  Dar šia tema

  NI perspėjo apie pražūtingas pasenusias Rusijos raketas
  Rusijos gynybos ministerija paviešino liepsnosvaidžių sistemų šaudymo vaizdo įrašą
  Tikrasis žudikas: pasakyta, kodėl Vakarai bijo Rusijos raketų komplekso "Bastion"
  Tegai:
  laivynas, bandymai, ginkluotė, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos