07:00 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368

  Be teisių vairavusiam automobilį nepilnamečiui surašytas protokolas, o vairą perėmusio draugo laukia baudžiamoji atsakomybė

  Šiaulių rajone, Kuršėnuose policijos pareigūnus nustebino važiuojančiame automobilyje įvykusi ekipažo perdislokacija, praneša Policijos spaudos tarnyba.

  Vasario 8-osios naktį "BMW 5" vairuotojas išvydęs juos stabdantį ir iš paskos važiuojantį policijos automobilį nusprendė perleisti vairą keleiviui — šis, metęs vairą, ropojo ant galinės sėdynės, o šalia vairuotojo sėdėjęs keleivis perėmė vairavimą ir persėdo ant vairuotojo sėdynės.

  Kaip pranešė policijoje, patruliai į "BMW" atkreipė dėmesį dėl švediškų valstybinių numerių.

  Policijos pareigūnams kilo dar daugiau įtarimų išvydus automobilyje vykstančius kaskadinius triukus. Kelkraštyje užstoję kelią "BMW", prie automobilio vairo rado sėdintį 25 metų vaikiną, kuriam buvo nustatytas 1,83 prom. girtumas. Vaikinas iš Kužių, pastaruoju metu gyvenantis Didžiojoje Britanijoje, su šios šalies teisėsauga visokių reikalų yra turėjęs ne kartą, tarp jų — ir už transporto priemonės vairavimą apsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų.

  Ant galinės sėdynės persėdęs jaunuolis buvo 17-metis Kuršėnų gyventojas. Jam nustatytas 0,63 prom. girtumas. Vaikinas Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams gerai pažįstamas — baustas už alkoholinių gėrimų vartojimą, nesulaukus nustatyto 20 metų amžiaus, už amfetamino vartojimą, jam yra pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas

  Be teisių vairavusiam automobilį nepilnamečiui surašytas protokolas, o vairą perėmusiam draugui bus taikoma baudžiamoji atsakomybė. Pirmasis buvo perduotas tėvams, antrasis atsidūrė areštinėje.

  Kaip pranešama, iš pradžių sulaikytieji teigė, kad — automobilis niekam nepriklauso , po to nepilnametis nurodė, kad šį automobilį pirko jis ir, būtent, jis esąs transporto priemonės savininkas. Kiek ši informacija tikroviška, teks nustatyti įvykį tiriantiems tyrėjams.

  Dar šia tema

  Vilniuje per naktį užfiksuotas įspūdingas pažeidėjų skaičius
  Nuogą moterį nufilmavęs policijos pareigūnas atleistas iš pareigų
  Šiauliuose policijos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė vagį
  Tegai:
  vairavimas išgėrus, policija, Kuršėnai, Šiauliai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos