14:09 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416

  Anksčiau šalis paskelbė nacionalinės atrankos nugalėtoją — grupę "The Roop". Muzikinis kolektyvas gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų

  Lažybų tarpininkai aukštai įvertino Lietuvos galimybes patekti į geriausiųjų trejetuką "Eurovizijos" muzikos konkurso finale. Tai rodo "eurovisionworld.com" atlikta apklausa.

  Daugelio lažybų tarpininkų manymu, nugalėtoju gali tapti Italijos atstovas Antonio Diodato su daina "Fai rumore". Antrąją vietą pranašauja Švedijai, kurios atstovas bus išrinktas kovo mėnesį, o trečioji vieta gali atitekti Lietuvai.

  Rusijai lažybų tarpininkai pranašauja ketvirtąją vietą.

  Anksčiau Lietuva paskelbė nacionalinės atrankos nugalėtoją. Lietuvai muzikos konkurse atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire". Muzikinis kolektyvas gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų.

  "Eurovizijos" dainų konkursas 2020 metais vyks gegužės 12–16 dienomis Roterdame. Dėl pergalės kovos 41 pasaulio šalies atstovai. Lietuva pasirodys pirmajame konkurso pusfinalyje.

  Praėjusių metų "Eurovizijos" dainų konkursą laimėjo Dunkanas Lorensas su daina "Arcade" (Nyderlandai). Lietuvos dainininkas Jurijus Veklenko nepateko į finalą.

  Vėliau paaiškėjo, kad balsų skaičiavime buvo padaryta klaida: Italijos televizijos žiūrovai lietuviams skyrė vienu tašku daugiau — kaip tik jo ir truko, kad Veklenko patektų į kitą etapą. Tačiau konkurso organizatoriai atsisakė persvarstyti Lietuvos rezultatus, sakydami, kad klaidų nebuvo.

  Dar šia tema

  Armėnijai "Eurovizijoje 2020" atstovaus Graikijos dainininkė
  Australijai "Eurovizijoje 2020" atstovaus Montaigne
  Čekijai "Eurovizijoje 2020" atstovaus Benny Cristo
  Tegai:
  Švedija, Lietuva, Italija, Eurovizija-2020

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos