16:46 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075

  Grupės "The Roop", kuri šiais metais atstovaus Lietuvai tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse, dainos "On Fire" vaizdo klipas surinko pirmąjį milijoną peržiūrų

  Muzikinis klipas buvo paskelbtas sausio 17 dieną oficialiame grupės kanale "YouTube".

  "Šių metų daina yra apie tai, ką jau kelis metus savyje nešioju, stebiu aplinkoje. Tai — per greitas savęs "nurašymas". Mes per dažnai save nuvertiname. Manome, kad neatitinkame standartų ar esame neįdomūs, per jauni, per seni", — apibūdina dainos prasmę grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

  Valiukevičius pasakoja, kad dažnai žmonės, sulaukę 30 metų, jau jaučiasi pasenę ir beviltiški ir šia daina jis nori savo klausytojams nusiųsti pasitikėjimo bei geros energijos. "Mes visi galime būti kuo norime, tada kada norime, ir amžius neturi reikšmės", — teigė Valiukevičius.

  Dainos vaizdo klipą kūrė režisierė Indrė Juškutė ir operatorius Adomas Jablonskis.

  Nacionalinėje atrankoje "The Roop" su daina "On Fire" gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų.

  "Eurovizijos" konkursas vyks Roterdame, Nyderlanduose, gegužės 12–16 dienomis. Iš viso konkurse dalyvaus 41 šalies atstovai. Lietuvos atstovas pasirodys pirmajame pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną.

  Lažybų tarpininkai aukštai įvertino Lietuvos galimybes patekti į geriausiųjų trejetuką "Eurovizijos" muzikos konkurso finale.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (56)

  Dar šia tema

  Lietuvai "Eurovizijoje 2020" atstovaus "The Roop"
  Tegai:
  Lietuva, YouTube, Eurovizija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos