20:48 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810

  Savivaldybė mano, kad paprasčiausia ir svarbiausia ligų prevencija yra kruopštus rankų plovimas ir higienos laikymasis

  Vilniaus savivaldybė paskelbė vaizdo įrašą, kuriame priminė paprasčiausią koronavirusinės ligos prevenciją. Vaizdo įrašas paskelbtas Facebook.

  Vaizdo įraše primenama, kad reikia kruopščiai nusiplauti rankas dezinfekuojančia priemone, taip pat išsamiai papasakota, kaip tai padaryti. Be to, norėdami apsisaugoti nuo infekcijos, nelieskite veido nešvariomis rankomis ir reguliariai vėdinkite patalpas.

  Jei pastebimi koronaviruso simptomai, reikia paskambinti pagalbos telefono numeriu 112.

  Lietuvoje buvo paskelbta ekstremalioji situacija, susijusi su ligos plitimu, o ketvirtadienį kaimyninėje Estijoje užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis. Sergantis asmuo į Estiją atvyko trečiadienio vakarą autobusu iš Rygos.

  2019 metų gruodžio 31 dieną Kinijos valdžios institucijos informavo Pasaulio sveikatos organizaciją apie nežinomos kilmės pneumonijos protrūkį centrinėje šalies dalyje (Hubėjaus provincijoje) esančiame Uhano mieste.

  Ekspertai nustatė ligos sukėlėją — koronavirusą. PSO protrūkį pripažino tarptautinės svarbos ekstremalia situacija ir suteikė ligai oficialų pavadinimą — COVID-19.

  Užsikrėtusiųjų skaičius žemyninėje Kinijoje jau viršijo 78 000 žmonių, 2 744 mirė, daugiau nei 32 000 buvo išgydyta. Už KLR ribų, remiantis naujausiais PSO duomenimis, užsikrėtusiųjų skaičius 37 šalyse siekė 2 790, mirė 44 žmonės.

  Dar šia tema

  Linkevičius pasiskundė "Amazon" dėl "Holokausto aukų įžeidimo"
  Rusijos gynybos ministerija parodė, kaip kovoja specialiųjų operacijų pajėgos — video
  Tegai:
  koronavirusas, Vilniaus savivaldybė

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos