19:25 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439

  Šį kartą rusų dainininkas ir kompozitorius konkurse palaiko Nataliją Gordijenko, kuri į "Euroviziją 2020" keliaus kaip Moldovos atstovė

  Moldova pasirinko savo atstovą dainų konkursui "Eurovizija 2020". Remiantis nacionalinės atrankos finalo rezultatais, į konkursą Roterdame po Moldovos vėliava vyks Natalija Gordijenko su daina "Prison".

  Įdomu tai, kad dainą parašė rusų dainininkas ir kompozitorius Filipas Kirkorovas, ne kartą dalyvavęs konkurse kaip prodiuseris. Praėjusiais metais Kirkorovas ruošė "Eurovizijai" rusą Sergejų Lazarevą.

  Gordijenko jau dalyvavo "Eurovizijoje" — 2006 metais ji užėmė dvidešimtąją vietą.

  "Eurovizijos" dainų konkursas šiais metais vyks Roterdame, Nyderlanduose, gegužės 12–16 dienomis. Iš viso konkurse dalyvaus 41 šalies atstovai. Lietuvai konkurse atstovaus grupė "The Roop", ji pasirodys pirmajame "Eurovizijos" pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną. Pirmajame pusfinalyje su ja susirungs dar 16 šalių: Airijos, Australijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedonijos, Švedijos, Ukrainos — atstovai.

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (63)

  Dar šia tema

  Lenkija pasirinko atstovę į "Euroviziją 2020"
  Paaiškėjo, kas atstovaus Baltarusijai "Eurovizijoje 2020"
  Keisti šokiai: žiūrėkite, kas atstovaus Islandijai "Eurovizijoje 2020"
  Lietuvos grupei "The Roop" Eurovizijoje pranašaujama antra vieta
  Tegai:
  muzika, Filipas Kirkorovas, Moldova, Eurovizija-2020, Eurovizija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos