19:03 2020 Gegužės 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343

  Kaip pranešama, situaciją apsunkino tai, kad neblaivus vyras neturėjo mobiliojo telefono, todėl artimieji kreipėsi į policiją

  Kovo 4-osios ryte policija gavo pranešimą apie Šiaulių rajone, Pamockės kaime, miške pasiklydusį 61-erių vyrą, apie tai pranešė policija savo Facebook paskyroje.

  Paryčiais iš netoli esančio kaimo grįžti nusprendė tėvas ir sūnus, kurie beidami vienas nuo kito pasimetė. Namo grįžęs sūnus tvirtino kartu su tėvu ėjęs miško takeliu, bet pusiaukelėje jį staiga pametęs ir bandęs jį savarankiškai surasti, tačiau jam nepavyko.

  Kaip pranešama, situaciją apsunkino tai, kad neblaivus vyras neturėjo mobiliojo telefono, todėl artimieji kreipėsi į policiją.

  Policijos pareigūnai nelaimėlio ieškojo ilgiau nei valandą. Vėliau prie paieškų prisijungė tarnybinis šuo vardu Hašas, jis ir aptiko pasiklydėlį. Neblaivus vyriškis gulėjo ant žemės, pareigūnai bandė jį kalbinti, tačiau šis nesiorientavo aplinkoje, nesuvokė, kur esantis ir kas su juo bendrauja. Vyrą krėtė drebulys, jis buvo sušalęs, nusiavęs batus.

  Pareigūnai iškvietė greitąją pagalbą, o prieš jai atvykstant iš miško išnešė paeiti jau nebepajėgusį vyrą. Galiausiai jis buvo perduotas medikams.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Klaipėdoje sulaikyta miesto tarybos narė Ela Andrejeva
  Teismui perduota baudžiamoji byla dėl gaujos, kuri prekiavo žmonėmis
  Tegai:
  neblaivumas, miškas, Šiaulių rajonas, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos