09:55 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343

  Dainininkė dalyvavo nacionalinėje atrankoje dar 2017 metais ir tada net pateko į finalą, tačiau laimėti kelialapį į "Euroviziją" jai pavyko tik šiemet

  Dauguma žiūrovų per nacionalinę atranką balsavo už dainininkės Ulrikke dainą "Attention". Atrankoje dalyvavo ir Rusijos pilietė, kuri irgi norėjo atstovauti šiai šaliai konkurse, tačiau tai sukėlė nevienareikšmišką reakciją tarp jos tautiečių ir norvegų.

  Buvusi Murmansko gyventoja Liza Vasiljeva pralaimėjo nacionalinę atranką į "Eurovizijos" dainų konkursą 2020 ir neatstovaus Norvegijai Roterdame.

  Visų Norvegijos regionų finalininkai kovojo dėl galimybės atstovauti "Eurovizijos 2020" dainų konkurse. Pagal žiūrovų balsavimo rezultatus laimėjo 24-erių dainininkė Ulrikke.

  Ulrikke Brandstorp gimė Sarpsborge. Norvegams ji tapo gerai žinoma, kai 2018 metais užėmė antrąją vietą "Stjernekamp" (NRK) televizijos laidoje. Ulrikke dalyvavo nacionalinėje atrankoje dar 2017 metais ir tada pateko į finalą.

  Šiais metais Ulrikke atliko dainą "Attention". Ši daina buvo laba populiari dar prieš konkursą ir ją parašė buvę A1 nariai Christian Ingebrigtsen ir Mørland, kurie 2015 metais atstovavo Norvegijai su daina "A Monster Like Me" kartu su Debra Scarlett. Siūlome paklausyti nugalėjusios Ulrikke dainos "Attention".

  Skaitykite dar:

  Ukrainos dainininkė sukėlė skandalą savo žinute apie "Little Big"

  Žirinovskis sušoko pagal Rusijai "Eurovizijoje" atstovausiančios grupės "Little Big" dainą

  "Eurovizija" ir koronavirusas: lietuvės "The Roop" dainą atliko su kaukėmis

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Dar šia tema

  "Little Big": daina "Eurovizijai" bus linksma, o choreografija nenuvils žiūrovų
  Izraeliui "Eurovizijoje 2020" atstovaus Eden Alene
  Latvijai "Eurovizijoje 2020" atstovaus Samanta Tina — video
  Enrique Iglesias ir Ricky Martin išvyksta į bendrą turą
  Tegai:
  Norvegija, Eurovizija-2020

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos