08:53 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343

  Kaip anksčiau sakė komandos vadovas Ilja Prusikinas, daina buvo parašyta spontaniškai, ji nebuvo numatyta kaip konkurso daina

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Grupė "Little Big" atliko dainą "Uno" "Pervyj kanal" laidoje "Večernij Urgant", su kuria atstovaus Rusijai "Eurovizijos" dainų konkurse.

  Vaizdo įrašas paskelbtas oficialiame "Eurovizijos" YouTube kanale. Jis jau surinko daugiau nei 600 tūkstančių peržiūrų.

  Kaip anksčiau sakė grupės lyderis Ilja Prusikinas, daina buvo parašyta spontaniškai, ji nebuvo numatyta kaip konkurso daina.

  "Mums tai bus įdomu, gana naujas formatas. Mes sugalvojome tai atostogų metu, kai sausio mėnesį visi kartu poilsiavome", — sakė jis.

  Anot muzikanto, daina yra ne disko stiliaus. "Tai yra roko-disko, metalo-disko kompozicija. Mes stengiamės, kad kūrinyje būtų priešingi stiliai", — aiškino Prusikinas.

  Tikimasi, kad "Little Big" pasirodys "Eurovizijoje 2020" išplėstiniu formatu. Dainą atliks šeši žmonės.

  Tarp stiprių "Eurovizijos" konkurentų Prusikinas įvardijo Lietuvą. Šiemet Lietuvai atstovaus grupė "The Roop" su daina "On Fire". Muzikinis kolektyvas gavo 12 balų iš profesionalios žiuri ir 12 balų iš žiūrovų.

  "Little Big" yra rusų punk rave grupė, susikūrusi Sankt Peterburge 2013 metais. Dabar grupę sudaro keturi atlikėjai: Ilja (Iljičius) Prusikinas, Sergejus Makarovas, Antonas Lisovas ir Sofija Tajurskaja.

  Konkursas vyks gegužės 12-16 dienomis Roterdamo "Ahoy" koncertų salėje. Finale varžysis 26 šalių atstovai. Iš viso "Eurovizijoje-2020" dalyvaus 41 valstybė.  Rusija ir Lietuva pasirodys pirmajame pusfinalyje.

  Taip pat žiūrėkite:

  Temos:
  Dainų konkursas "Eurovizija 2020" (62)

  Dar šia tema

  Dar viena "The Roop" konkurentė: Bulgarija pristatė dainą "Eurovizijai"
  "Eurovizija 2020": "The Roop" daina pakerėjo net papūgą
  "Little Big" "Eurovizijoje" pasirodys didesne sudėtimi
  "Little Big" dalyviai papasakojo, su kuria daina pasirodys "Eurovizijoje"
  Tegai:
  The Roop, Eurovizija-2020, Eurovizija, Little Big

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos