09:08 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343

  Ministras pirmininkas ketvirtadienį pristatė kovos su koronaviruso priemones bei paragino lietuvius atsakingai vertinti situaciją ir laikytis nurodymų

  Ketvirtadienio vakarą premjeras Saulius Skvernelis savo Facebook paskyroje išplatino kreipimąsi į Lietuvos žmones, kuriame apžvelgė situaciją dėl koronaviruso baimės paveiktoje šalyje.

  Kovo 12 dieną Vyriausybė reaguodama į koronaviruso situaciją įvedė dviejų savaičių karantiną, nuo kovo 13-osios sustabdyta visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veikla, taip pat draudžiamos kelionės į Italiją.

  Vilniuje karantinas tęsis iki balandžio 17 dienos.

  Lietuvoje šiuo metu diagnozuoti trys užsikrėtimo nauju koronavirusu atvejai. Pirmas užsikrėtimo koronavirusu atvejis buvo užregistruotas vasario pabaigoje. Užsikrėtė šiaulietė, kuri buvo išvykusi į Veroną. Šiuo metu moteris izoliuota Šiaulių ligoninėje. Kovo 10 dieną, vakare, paaiškėjo, kad dar du Lietuvos piliečiai užsikrėtė koronavirusu. Kovo 11-ąją sveikatos apsaugos ministras paskelbė, kad tai vasario 29–kovo 6 dienomis Šiaurės Italijoje viešėjusi kauniečių šeima. Vyras ir žmona patys kreipėsi į medikus, pajutę pirmus karščiavimo požymius.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1857)

  Dar šia tema

  Makronas: Koronaviruso epidemija tik prasideda
  Nuomonė: koronavirusas kelia grėsmę ​​Europos Sąjungos išlikimui
  Tegai:
  Saulius Skvernelis, Lietuva, koronavirusas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos