16:07 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825

  Gitanas Nausėda pavadino krizę, su kurią šiandien susidūrė pasaulis rimte išbandymu ne tik pasauliui, bet ir Lietuvos valstybei bei kiekvienam iš mūsų

  Šiandien nuo vidurnakčio visoje Lietuvos teritorijoje įvedamas karantinas. Prieš įvedant karantiną į Lietuvos gyventojus kreipėsi prezidentas Gitanas Nausėda.

  Kas draudžiama paskelbus karantiną šalies mastu >>

  Pasak prezidento, koronavirusas pasaulyje sukėlė itin didelę krizę, kuri veikia visų šalių gyvenimą. Būtent todėl, anot šalies vadovo, ypač svarbus visų gyventojų sąmoningumas ir valdžios institucijų vienybė. 

  "Taip, tai yra rimtas išbandymas pasauliui, Lietuvos valstybei ir kiekvienam iš mūsų. Tačiau tvirtai tikiu – pandemiją įveiksime ir iš šio išmėginimų ruožo išeisime labiau susitelkę, atsakingesni, pilietiškai brandesni ir suvokiantys, kokia neįkainojama yra žmogaus bei visuomenės sveikata", — sakė šalies vadovas.

  Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė šeštadienį neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos teritorijoje. Karantino režimo trukmė — nuo kovo 16 dienos 00:00 iki kovo 30 dienos 24:00.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)
  Tegai:
  Lietuva, Gitanas Nausėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos