14:21 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0871
 • RUB82.1046

  Gydytoja teigė, kad savaitgalį nedalyvavo koronaviruso darbo grupės trumpojoje spaudos konferencijoje, nes jai nežymiai buvo pakilusi temperatūra

  JAV prezidentas Donaldas Trampas kartu su JAV ligų prevencijos koordinatore Debora Birks (Deborah Birx) dalyvavo spaudos konferencijoje apie koronaviruso situaciją. Vaizdo įrašas paskelbtas "MSNBC" YouTube kanale.

  Filmuotoje medžiagoje galima pamatyti, kaip prezidentas juokaudamas nutolo nuo gydytojos, kai ji pasakė, kad savaitgalį nedalyvavo koronaviruso darbo grupės konferencijoje, nes jai nežymiai pakilo temperatūra.

  "Galbūt tai susiję su virškinimu. Bet aš esu gydytoja. Viską patikrinau... Šeštadienio vakarą atlikau testą, ir jis yra neigiamas", — teigė Birks.

  Po to Trampas garsiai atsiduso.

  "Ačiū, kad pasakei", — atsakė JAV prezidentas.

  Tačiau dauguma vartotojų komentaruose išreiškė nepasitenkinimą tuo, kad Amerikos vadovas juokavo, esant tokiai sunkiai padėčiai.

  Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 330 tūkst. užsikrėtusių koronavirusu. Iš jų mirė daugiau nei 14,6 tūkst. Virusas paveikė 189 šalis. Kovo 11 dieną liga paskelbta pandemija.

  Jungtinėse Amerikos Valstijose koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 30 tūkst. žmonių.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (967)

  Dar šia tema

  Dronai padeda: kaip Italijos policija kontroliuoja karantino laikymąsi — video
  Lietuvos gyventojai COVID-19 tyrimų rezultatus galės sužinoti internetu
  Tegai:
  koronavirusas, Donaldas Trampas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos