18:26 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  © Ruptly .

  Kratų metu teisėsaugos pareigūnai rado pinigų, kompiuterinės įrangos, suklastotų dokumentų, taip pat šaunamųjų ginklų, narkotikų, aukso luitų ir kitų tauriųjų metalų

  Rusijoje sustabdyta organizuotos įsilaužėlių grupės, tarp kurių buvo Lietuvos ir Ukrainos piliečiai, veikla, praneša Rusijos Federacijos FSB spaudos tarnyba. Sulaikymo vaizdo įrašą paskelbė televizijos kanalas "Zvezda".

  Nusikaltėliai pardavinėjo iš Rusijos ir užsienio finansų institucijų pavogtų kortelių duomenis. Savo verslui jie sukūrė daugiau nei 90 internetinių parduotuvių, kuriose prekiavo vogta informacija.

  Per kratas FSB pareigūnai konfiskavo daugiau nei milijoną JAV dolerių (923,7 tūkst. eurų), tris milijonus rublių (35 tūkst. eurų), kompiuterinę bei serverių įrangą, taip pat padirbtus dokumentus, šaunamuosius ginklus, narkotikus, aukso luitus ir kitus tauriuosius metalus.

  Iš viso, agentūros duomenimis, buvo sulaikyta daugiau nei 30 žmonių. Iš jų 25 užpuolikai kaltinami neteisėta mokėjimo priemonių apyvarta, pažeidėjai buvo sulaikyti.

  FSB pridūrė, kad nusikalstamos grupuotės organizatoriai, Rusijos Federacijos piliečiai, anksčiau buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn už panašius nusikaltimus.

  Tegai:
  sukčiavimas, lietuviai, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos