03:32 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  © Ruptly .

  Rusijos gynybos ministerija pažymi, kad Karinių kosmoso pajėgų pilotai visiškai įvaldė naujausius orlaivius, išmokę valdyti kovines mašinas visais skrydžio režimais, įskaitant maksimalų aukštį, perkrovą ir greičio režimus

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė penktosios kartos naikintuvų Su-57 skrydžių vaizdo įrašą.

  Naikintuvas Su-57, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Григорий Сысоев

  Anot Gynybos ministerijos, Karinių kosmoso pajėgų pilotai visiškai įvaldė naujausius orlaivius, išmokę valdyti kovines mašinas visais skrydžio režimais, įskaitant maksimalų aukštį, perkrovą ir greičio režimus.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip lakūnai treniruojasi atlikti pavienį ir grupinį pilotavimą, skrydžius mažame ir ypač mažame aukštyje, taip pat aviacinių ginklų naudojimą. Paskutinis skrydžių etapas buvo artimo oro mūšio elementų atlikimas.

  Su-57 — tai penktosios kartos Rusijos naikintuvas, skirtas sunaikinti visų rūšių oro, antžeminių ir antvandeninių taikinius. Pirmą kartą jis pakilo į orą 2010 metais. Didelio manevringumo ir galimybės atlikti viršgarsinį skrydį derinys, taip pat modernus lėktuvo įrangos kompleksas ir sunkus aptikimas radarais suteikia jam pranašumą prieš konkurentus.

  Forume "Armija-2019" buvo pasirašyta sutartis dėl 76 naikintuvų Su-57 tiekimo Rusijos karinėms kosmoso pajėgoms. Dabar tęsiasi šio orlaivio bandymai, kurių metu tikrinamas jo sistemų funkcionavimas, antro etapo variklio darbo režimai.

  Penktosios kartos naikintuvas Su-57 vs F-35
  © Sputnik /
  Penktosios kartos naikintuvas Su-57 vs F-35

  Dar šia tema

  Nufilmuota, kaip Rusijos raketnešius Tu-95 lydėjo Japonijos naikintuvai — video
  JAV naikintuvą F-16 perdažė, imituodamos Su-57 — video
  Paskelbtas pirmojo serijinio naikintuvo Su-57 surinkimo vaizdo įrašas
  Tegai:
  vaizdo įrašas, naikintuvai, Rusijos gynybos ministerija, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos