00:24 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013

  Rusijos vadovas padėkojo medicinos centro vyriausiajam gydytojui Denisui Procenkai už gerą įstaigos darbo organizavimą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas apžiūrėjo Komunarkos ligoninę, kurioje gydomi koronavirusu užsikrėtę žmonės.

  Filmuotoje medžiagoje galima pamatyti, kaip valstybės vadovas apsivelka apsauginį kostiumą, užsideda respiratorių ir bachilus.

  Prezidentas padėkojo medicinos centro vyriausiajam gydytojui Denisui Procenkai už tinkamą įstaigos darbo organizavimą. Vizito metu jis taip pat bendravo su personalu ir pacientais.

  "Aš žiūrėjau, kaip jie dirba, visi kovos postuose. Nesinori naudoti šių karinių posakių, bet visi dirba kaip laikrodukai, kaip geras mechanizmas", — sakė jis.

  Po Putino kelionės į Komunarką prezidento spaudos atstovas Dmitrijus Peskovas kalbėjo apie jo savijautą, pranešė RIA Novosti. Anot jo, Rusijos vadovas jaučiasi gerai.

  Per dieną į Komunarkos ligoninę paguldyti 23 pacientai, išrašyti 54. Apie tai gydytojas pranešė savo Facebook puslapyje. Iš viso medicinos įstaigoje gydosi 380 pacientų, iš kurių daugiau nei šimtas yra užsikrėtę naujuoju koronavirusu.

  Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, pasaulyje koronavirusu užsikrėtę beveik 375,5 tūkst. Iš jų mirė 16,3 tūkst. pacientų. Virusas paveikė 195 šalis.

  Kovo 11 dieną PSO paskelbė koronaviruso pandemiją. Rusijos sveikatos ministerijos duomenimis, Rusijoje patvirtinta daugiau kaip 650 atvejų.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2410)

  Dar šia tema

  Nufilmuota, kaip Rusijos raketnešius Tu-95 lydėjo Japonijos naikintuvai — video
  Nufilmuoti Rusijos naikintuvų Su-57 skrydžiai ribiniais režimais — video
  Tegai:
  koronavirusas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos