15:29 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  © Ruptly .

  Aktorius skrido į Latviją filmuotis naujame filme, tačiau dėl susidariusios koronaviruso situacijos jis buvo priverstas užsilaikyti

  Amerikietis aktorius Mikis Rurkė (Mickey Rourke) po savaitės saviizoliacijos viešbutyje išvyko iš Rygos.

  Jis atvyko į Latviją filmuotis filme apie Antrąjį pasaulinį karą, tačiau dėl susidariusios koronaviruso situacijos buvo priverstas užsilaikyti sostinėje.

  Vaizdo įraše matyti, kaip Rurkė išeina iš viešbučio, apsikeičia keliais žodžiais su gerbėjais, tada įsėda į mašiną ir išvyksta į oro uostą.

  Koronavirusas
  © Sputnik / Алексей Даничев

  Iš pradžių aktorius nesilaikė saviizoliacijos režimo. Jis ėjo į lauką ir vaikščiojo po miestą. Tačiau jo Instagram gerbėjai pasmerkė tokį neatsakingą požiūrį, ir Rurkė pradėjo laikytis karantino.

  Iki balandžio 14 dienos Latvijoje įvesta nepaprastoji padėtis dėl koronaviruso. Šiuo laikotarpiu buvo sustabdytas visas tarptautinis keleivių vežimas lėktuvais, geležinkeliu, jūra ir autobusais.

  Iš viso respublikoje užregistruota 280 infekcijos atvejų.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo mėnesį paskelbė koronaviruso COVID-19 pandemiją. Šiuo metu 200 šalių užregistruota daugiau nei 465 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 21 tūkst. žmonių mirė.

  Dar šia tema

  Rusijos gynybos ministerija parodė Italijoje dirbančius Rusijos kariškius
  Analitikai paskelbė įmones, išlošusias dėl pandemijos
  Tegai:
  koronavirusas, karantinas, aktorius, Latvija, Ryga

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos