05:39 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  © Ruptly .

  Šiuo metu Rusijos specialistai dezinfekavo aštuonias Italijos gydymo įstaigas, iš viso sutvarkyta daugiau nei 12 tūkst. kvadratinių metrų vidaus patalpų ir privažiavimo kelių

  Rusijos epidemiologai ir radiacinės, cheminės ir biologinės gynybos kariuomenės specialistai kartu su kolegomis italais vykdė Italijos institucijų dezinfekciją Lombardijos srityje. Apie tai pranešė Rusijos Federacijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Rusijos specialistai atlieka dezinfekciją pensionatuose.

  Iš viso sekmadienį buvo sutvarkytos trys įstaigos: Šv. Džiuzepės poilsio namai Kaznigo mieste, "Cecilia Caccia in Del Negro" Gandino mieste ir "Casa Serena" Lefės komunoje. Anot Rusijos gynybos ministerijos, iš viso buvo sutvarkyta daugiau nei 12 tūkst. kvadratinių metrų vidaus patalpų ir privažiavimo kelių.

  Pirmadienį kariškiai apžiūrėjo dar tris gydymo įstaigas.

  Vyriausiasis Rusijos Federacijos gynybos ministerijos grupės epidemiologas Viktoras Kolesnikovas pareiškė, kad organizuojant tokius veiksmus būtina stebėti medicinos personalo darbo srautą.

  "Iš medicinos įstaigos turėtų būti išeinama per sanitarinės apžiūros kabinetą. Reikia reguliariai imtis dezinfekavimo priemonių, tai yra, nuolatinio dezinfekavimo. Laikytis skubių medikamentinės profilaktikos priemonių", — pridūrė jis.

  Vietinė gydytoja Viola Bonfanti papasakojo, kad italai dėkoja už pagalbą ir tikisi, kad tarptautinis bendradarbiavimas medicininiais tikslais tęsis ateityje.

   Šiuo metu Rusijos specialistai apdorojo aštuonias gydymo įstaigas, dezinfekavo daugiau nei 21 tūkstantį kvadratinių metrų vidaus patalpų.

  Rusijos specialistai kovoje su koronavirusu, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik . Министерство обороны РФ

  Naujausiais Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, Italijoje iš viso užregistruota daugiau nei 97 680 COVID-19 koronaviruso atvejų, iš kurių daugiau kaip 10 780 žmonių mirė.

  Italija yra antrojoje vietoje pasaulyje pagal koronaviruso atvejus. Daugiau yra tik JAV, kur užregistruota daugiau kaip 103 tūkst. užkrato atvejų.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užsikrėtę daugiau kaip 638 tūkstančiai žmonių, daugiau nei 30 tūkstančių mirė. Pandemija apėmė 202 šalis.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Italijos ambasadorius padėkojo Rusijai už pagalbą kovoje su koronavirusu
  Į Italiją atskrido beveik šimtas Rusijos specialistų kovai su COVID-19
  Rusija padeda Italijai kovoje su koronavirusu — video
  Tegai:
  vaizdo įrašas, Italija, Rusija, koronavirusas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos