05:52 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874

  Filmas, pavadintas "Korona", buvo nufilmuotas per rekordiškai trumpą laiką — dvi savaites, tačiau, kaip sumanė režisierius, jis gali daug ko išmokyti žmoniją

  Kanadiečių režisierius Mostafa Kešvaris (Mostafa Keshvari) nufilmavo pirmąjį trilerį apie koronaviruso pandemiją: režisieriui užteko vos poros laikraščių antraščių ir žiniasklaidos pranešimų, kad savaime gimtų filmo "Korona" scenarijus.

  Pirmojo trilerio apie naują ligą, kuri privertė visą pasaulį sustoti, filmavimas truko tik dvi savaites, o tai jau yra rekordas. Režisieriaus sumanymas neįprastas ir dėl to, kad filmas buvo nufilmuotas tuo metu, kai infekcijos istorija dar nebuvo pasiekusi savo apogėjaus.

  "Koronos" siužeto pagrindu tapo septynių žmonių, kurie įstrigo lifte ir suprato, kad kiekvienas iš jų užsikrėtęs koronavirusu, istorija.

  "Filmas yra apie baimę ir moralinį pasirinkimą. Šiandien mes visi esame įstrigę šiame lifte", — papasakojo režisierius leidiniui "The New York Times".

  Įdomu tai, kad filmas turėjo tapti kino festivalio Vankuveryje perlu, tačiau dėl nepaprastosios padėties šalyje visi kultūriniai renginiai buvo atšaukti.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Elton'as John'as, Billie Eilish ir kiti muzikantai surengė "online" koncertą
  Įvardytas filmas, kurį verta pažiūrėti karantino metu
  Ko klausytis karantino metu: 10 dainų, kurios jus padarys laimingesnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos