14:20 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494

  Merginų styginių kvartetas nusprendė palaikyti šalies gyventojus koronaviruso pandemijos metu ir atliko grupės "Clean Bandit" kūrinį iš daugiaaukščio pastato balkono Vilniuje

  Lietuvių muzikinė grupė "4Strings" savo Facebook paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kaip karantino sąlygomis Vilniuje grupės narės tęsia repeticijas.

  Merginos styginiais instrumentais atliko grupės "Clean Bandit" kompoziciją "Rockabye", stovėdamos vieno iš sostinės daugiaaukščių pastatų balkone.

  "Skiriame šią muziką, kaip padėką, visiems šiuo metu sunkiai dirbantiems ir kovojantiems su virusu. O tūnantiems namuose, suteikiame galimybę atsiplėšti nuo žemės ir pamatyti Vilnių iš aukštai", — pakomentavo grupė.

  Anksčiau merginų grupė "4Strings" atliko garsiąją "The Roop" dainą "On Fire", su kuria Lietuvos grupė turėjo dalyvauti dainų konkurse "Eurovizija 2020". Merginos dainą atliko požeminėje perėjoje ir su medicininėmis veido kaukėmis.

  Lietuvoje, naujaisiais duomenimis, nustatyti 843 koronaviruso infekcijos atvejai, 14 žmonių mire.

  Šalyje iki balandžio 13 dienos paskelbtas karantinas. Asmenims, pažeidusiems izoliaciją, gresia griežtos bausmės.

  Šalyje paskelbus karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

  Taip pat skaitykite:

  Karantinas Lietuvoje
  © Sputnik /
  Karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1834)
  Tegai:
  Lietuva, Vilnius, koronavirusas, pandemija, muzika, karantinas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos