03:19 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  © Ruptly .

  Vyresnio amžiaus pora kiekvieną dieną susitinka išgerti kavos prie uždarytos Vokietijos ir Danijos sienos. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip galima eiti į pasimatymus laikantis socialinio atstumo

  Inga Rasmussen yra danė, jai aštuoniasdešimt penkeri metai. Kiekvieną dieną ji atvyksta prie uždarytos Danijos ir Vokietijos sienos, kad susitiktų su vokiečiu Karstenu Tuchsenu Hansenu. Net koronavirusas nesugebėjo nutraukti jų pasimatymų ir kasdieninių bendrų priešpiečių.

  "Laikas slenka lėtai, kai sėdi vienas namuose, bet taip jau yra — mes negalime to pakeisti. Niekada negalvojome, kad ką nors panašaus patirsime", — sako Inga.

  Danija tapo viena iš pirmųjų Europos šalių, uždariusių savo sienas užsieniečiams kovo pradžioje. Po penkių dienų tą patį padarė Vokietija.

  Inga į pasienį atvyksta automobiliu. Inga ir Karstenas susitikinėja jau dvejus metus, o dėl pandemijos metu tarp Vokietijos ir Danijos uždarytų sienų jie staiga tapo atskirti vienas nuo kito.

  "Mums nėra sienų", — patikina Karstenas ir priduria, kad nesvarbu, kokie orai — lietus ar vėjas, jis ketina susitikti su Inga kiekvieną dieną.

  Kava, sausainiai ir kasdieniai pokalbiai — be šito pensininkai dabar neįsivaizduoja savo gyvenimo. Ištisus pastaruosius metus jie praleido kartu kiekvieną dieną, rašo "Deutsche Welle".

  Pora tikisi, kad iki Velykų sugrįš ankstesnis gyvenimas, ir jie jau kuria ateities planus. Kai bus panaikinti apribojimai, jie tikisi vėl pradėti keliauti. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip vyksta pasimatymai pasienyje.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1803)

  Dar šia tema

  Kaip vyksta Lietuvos kariuomenės orkestro repeticija karantino sąlygomis — video
  Vilniuje saviizoliacijai sukurta programėlė mobiliesiems "Karantinas"
  "The Roop" įrašė akustinę "Eurovizijai" skirtos dainos "On Fire" versiją — video
  Medikas papasakojo, kiek ilgai pasveikęs nuo COVID-19 dar lieka infekuotas
  Vilnių karantino metu patruliuoja keli dronai — video
  Velykų savaitgalį bus ribojamas žmonių patekimas į miestus
  Tegai:
  COVID-19, pandemija, karantinas, ES, meilė, Vokietija, Danija, pasienis, koronavirusas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos