10:06 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1763
 • RUB86.6154

  Kariuomenės gydytojai renka anamnezę ir kuria bei siūlo gydymą remdamiesi tarptautiniais standartais

  Belgrade Rusijos karo gydytojai pradėjo priimti pacientus, kuriems įtariamas koronavirusas po dezinfekcijos Dragišos Misovičiaus medicinos klinikiniame centre. Vaizdo įrašą savo YouTube kanale paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

  Rusijos karo ekspertai atlieka išsamią pacientų diagnozę, renka anamnezę ir kuria bei siūlo gydymo taktiką, paremtą tarptautiniais standartais.

  Lėktuvas iš Rusijos atskrido į Niujorką su medicinos įranga
  Фото: Пресс-служба постпреда РФ при ООН

  Dar penkios brigados nuvyko į kitus Serbijos miestus: Cupriją, Novi Pazarą, Čačaką, Leskovacą ir Kragujevacą, kad įvertintų epidemiologinę situaciją. Viena medikų komanda yra rezerve, kad galėtų reaguoti į kritinius epideminės padėties pokyčius, taip pat kasdien stebėti Rusijos kariuomenės būklę.

  Belgrado infekcinių ligų ligoninė ir Zemuno klinikinis centras didžiąją dalį pacientų, kurie galbūt serga COVID-19 liga, perduoda pirminės diagnozės nustatymui ir vėliau yra paskirstomi į kitas medicinos įstaigas.

  Kita grupė rusų specialistų dezinfekavo Valevo miesto ligoninę, kur yra daugiausia atvejų Serbijoje.

  Šiuo metu Serbijoje yra daugiau nei du tūkstančiai užsikrėtusiųjų COVID-19. Daugiau nei 170 žmonių pasveiko, 28 žmonės mirė.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 1,21 mln. infekcijos atvejų, mirė beveik 67,6 tūkst. žmonių.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2393)

  Dar šia tema

  Vilnių karantino metu patruliuoja keli dronai — video
  Iš balkono skamba muzika: kaip lietuviai leidžia laiką saviizoliacijoje — video
  Ekspertas: koronavirusas smarkiai pakeis vartotojų įpročius
  Tegai:
  koronavirusas, Belgradas, kariuomenė, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos