06:31 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563

  Indijoje įrengiami traukinių sąstatai pacientams, sergantiems koronavirusu. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip vyksta vagonų transformavimas

  Indija traukinių vagonuose įrengia ligonines, kad izoliuotų koronavirusu sergančius pacientus. Vaizdo įrašą apie tai, kaip vyksta vagonų transformavimo procesas, paskelbė televizijos kanalas "CGTN".

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip rekonstruojami vagonai su miegamosiomis vietomis, kad būtų galima įdiegti medicininę įrangą. Viršutinės lentynos išardomos, kad vienoje kupė būtų paguldyti tik du pacientai. Yra ir atskiros kupė medicinos darbuotojams.

  Naujausiais Indijos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šalyje užregistruota daugiau nei 5,3 tūkst. koronavirusinės infekcijos atvejų, iš jų 468 pacientai pasveiko. Mirė 160 žmonių. Valdžia apribojo viešojo transporto ir taksi darbą, uždrausti vietiniai ir tarptautiniai skrydžiai.

  Blogėjant ekonominei situacijai šalyje prezidentas ir ministrų kabinetas nusprendė sumažinti savo atlyginimus 30 proc. Šios lėšos bus nukreiptos į ligonių, sergančių koronavirusu, priežiūros fondą. Savo atlyginimus sumažino ir kelių Indijos valstijų vyriausybės.

  Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Kas kaltas dėl koronaviruso? Žinoma, kad Putinas!
  Karantinas bažnyčiose: kaip tikintieji atšventė Verbų sekmadienį Vilniuje
  Skvernelis pažadėjo 100 tūkst. eurų Italijai ir Ispanijai
  Europa ir JAV ruošiasi bado riaušėms
  Europos Parlamente atkreipė dėmesį į padidėjusį smurto šeimoje lygį dėl COVID-19
  PSO: dar per anksti prognozuoti koronaviruso pandemijos pabaigą
  Tegai:
  ligoninė, traukinys, pandemija, koronavirusas, Indija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos