07:21 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874

  Medikų brigados vykdo pacientų, sergančių koronavirusu, priėmimą ir gydymą. Darbuotojai yra sveiki ir viskuo aprūpinti

  Rusijos karo gydytojai ir slaugytojai pradėjo dirbti lauko ligoninėje Italijoje, Bergame. Apie tai pranešė Rusijos Federacijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  Aštuonios gydytojų ir medicinos personalo brigados priima ir gydo koronavirusu (COVID-19) užsikrėtusius pacientus intensyviosios terapijos skyriuose ir pacientus, kuriems liga pasireiškia lengva ar vidutine forma.

  Ligoninėje dirba 32 Rusijos specialistai. Jie budi visą parą trimis pamainomis.

  Kaip teigė Rusijos gynybos ministerijos Italijoje jungtinio padalinio vadovas, radiacinės, cheminės ir biologinės gynybos pajėgų viršininko pavaduotojas generolas majoras Sergejus Kikotas, darbuotojai yra sveiki, viskuo aprūpinti, įranga yra geros būklės.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Organizacijos duomenimis, daugiau nei 1,2 mln. žmonių susirgo, daugiau nei 72 tūkst. jų mirė.

  Italija pagal užsikrėtusiųjų skaičių užima trečiąją vietą pasaulyje. Iš viso šalyje užregistruota daugiau nei 132,5 tūkst. pacientų, sergančių koronavirusine infekcija.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Zacharova: Rusijos humanitarinė pagalba Italijai nesusijusi su politika
  Italija perspėja: Europa gali neišgyventi epidemijos
  Buvęs Italijos premjeras pakomentavo Rusijos pagalbą kovoje su COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, medikai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos