09:54 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155

  Artimiausiu metu pilotai vykdys kontrolinius skrydžius šiomis mašinomis. Skrydžių metu jie išbandys judėjimą skirtinguose aukščiuose

  Rusijos gynybos ministerija vaizdo įraše parodė, kaip sraigtasparniai "Mi-8AMTSh" neoficialiu pavadinimu "Terminatorius" atvyko į Krasnodaro teritoriją.

  Taip karinės apygardos Karinių oro pajėgų ir oro gynybos asociacijos kariuomenės aviacijos pulkas buvo papildytas dviem naujomis oro kovos priemonėmis.

  Kaip rašo televizijos kanalas "Zvezda", cituodamas Pietų karinės apygardos spaudos tarnybą, sraigtasparnių įgulos artimiausiu metu vykdys kontrolinius skrydžius. Visų pirma, pilotai atliks daugybę kilimų ir tūpimų, skris aukštyje iki tūkstančio metrų ir patikrins sistemų veikimą esant skirtingoms apkrovoms.

  Karinis transportas "Mi-8AMTSh" buvo sukurtas remiantis universaliu sraigtasparniu "Mi-8AMT", jo prototipas pirmą kartą buvo pristatytas Farnbore 1999 metais, o į ginkluotąsias pajėgas įdiegtas 2009 metais.

  Modifikacija buvo parengta atsižvelgiant į šių sraigtasparnių naudojimą karinėse operacijose. Sraigtasparnio ypatybė yra galimybė dirbti sudėtingomis sąlygomis — žemoje temperatūroje ir esant prastam matomumui.

  Dar šia tema

  Gamta artėja: miestus pandemijos metu užkariavo laukiniai gyvūnai ir paukščiai
  Šiaurės Italijoje sugriuvo tiltas — video
  Tegai:
  Rusija, sraigtasparnis

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos