15:34 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894

  Šventinį savaitgalį, nuo šeštadienio iki pirmadienio, kaukes jų neturėsiantiems dalins patruliuosiantys policijos pareigūnai

  Trečiadienį Vyriausybė priėmė nutarimą, jog nuo penktadienio visiems asmenims yra privaloma viešose vietoje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones: veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones.

  Vilniaus savivaldybė kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru paruošė rekomendacijas, kaip taisyklingai nešioti įvairaus tipo apsaugos priemones ir apsaugoti save bei kitus.

  Šventinį savaitgalį, nuo šeštadienio iki pirmadienio, kaukes jų neturėsiantiems dalins patruliuosiantys policijos pareigūnai. Tam SAM skiria 120 tūkst. vienetų apsauginių kaukių.

  Be to, Vyriausybės sprendimu, šventinį savaitgalį ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

  SAM primena, kad karantino metu žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

  Karantinas Lietuvoje galioja iki balandžio 27 dienos.

  Karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Lietuvoje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 150 gydytojų
  Atgabenta daugiau nei 37 t asmens apsaugos priemonių iš Kinijos
  Lietuvos gamintojai siūs asmens apsaugos priemones
  Išmanieji traukiniai Pekino metro atpažins keleivius be kaukių
  Konservatoriai praneša apie medicininių kaukių siuntą iš Taivano
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, kaukės, karantinas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos