13:22 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  © Ruptly .

  Rusija neatmes nė vieno užsienio partnerių prašymo padėti kovoje su koronavirusu. Tai pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. Kokią pagalbą NVS šalys jau yra gavusios ir dar gaus iš Maskvos artimiausiu metu — žiūrėkite mūsų vaizdo įraše

  Nuo pat naujos ligos plitimo pradžios Maskva aktyviai padeda kaimynams ir ne tik jiems. Italijoje dirba specialistai iš Rusijos, Rusijos medicinos įranga ir apsauginės priemonės pristatomos į JAV ir Serbiją.

  Rusija ir toliau padės užsienio partneriams kovoje su koronavirusu. Tai pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, jis pabrėžė, kad jokie kitų šalių pagalbos prašymai nebus palikti be dėmesio. 

  Rusija jau išsiuntė kaimynams tūkstančius testų, skirtų diagnozuoti COVID-19, tarp gavėjų — Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija, Moldova ir Tadžikistanas. 

  Prisijungė Rusijos korporacijos ir privačios organizacijos. Pavyzdžiui, valstybinė atominės energijos korporacija "Rosatom" Baltarusijos gydytojams perdavė 50 000 respiratorių. 

  Užsikrėtusiųjų skaičius posovietinėje erdvėje auga, todėl labiau nei bet kada anksčiau šalims svarbu parodyti solidarumą ir savitarpio pagalbą.

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 Putinas pasiūlė papildomų priemonių ekonomikai paremti
  Prireikus Rusija pasinaudos Trampo siūlymu tiekti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus
  "Koronakrizė" paspartins "Didžiojo trejeto" Maskva — Vašingtonas — Pekinas kūrimą
  Tegai:
  humanitarinė pagalba, COVID-19, pandemija, koronavirusas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos