20:23 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370

  Ukrainos gelbėtojai beveik dvi savaites kovoja su dideliu gaisru Černobylio atominės elektrinės zonoje. Žiūrėkite operatyvinį vaizdo įrašą apie tai, kaip apskriejama teritorija, kurioje siautė gaisras

  Didelis gaisras Černobylio atominės elektrinės zonoje kilo balandžio 4 dieną. Pusantros savaitės gelbėtojai negalėjo susidoroti su stichija, ir tik šią savaitę Ukrainos valstybinės ekstremalių situacijų tarnybos viršininkas Nikolajus Čečiotkinas pareiškė, kad gaisras likviduotas, tačiau vis dar yra atskirų žolės smilkimo židinių.

  "Balandžio 18 dienos 07:00 duomenimis, Černobylio zonoje Valstybinės ekstremaliųjų situacijų tarnybos padaliniai suteikia pagalbą gesinant gaisrus Kijevo srities Korogodsko, Lubiansko, Parišivsko, Ditiatkevsko ir Denisovecko girininkijų teritorijose. Čia pastebimas žolių dangos, kelmų ir medienos smilkimas. Per parą prie gaisrų gesinimų prisidėjo 716 žmonių ir 166 technikos vienetai, įskaitant 3 sraigtasparnius", — sakoma tarnybos tinklalapyje paskelbtame pranešime.

  Pažymima, kad radiacinis fonas Kijeve ir jo srityje išlieka normalus ir neviršija natūralių foninių verčių.

  Dar šia tema

  Gyvenimas po Černobylio: Pripetė paminėjo įkūrimo 50-metį
  Černobylio AE išskirtinėje zonoje ženkliai padidėjo radiacijos lygis
  Paskelbtas vaizdo įrašas apie gaisrą Černobylio atominės elektrinės atskirties zonoje
  Gaisras Černobylio zonoje nepaveikė radiacijos rodiklių Lenkijoje
  Ukraina praneša, kad grėsmės Černobylio AE infrastruktūrai nėra
  Tegai:
  Ukraina, gaisras, Černobylis

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos