19:16 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153

  Latvijos muzikantas Lauris Reiniks pristatė savo naują dainą "Keistai ramu" ir vaizdo klipą, kuriame panaudotos scenos iš būsimo dokumentinio filmo apie COVID-19 poveikį Latvijoje

  Latvijoje ir pasaulyje tęsiantis saviizoliacijos laikui, muzikantas Lauris Reiniks įrašė dainą "Keistai rami", vaizdo klipu jis pasidalino savo YouTube kanale.

  "Keistai rami naujiena jums nuo manęs! Daina ir video "Keistai ramu" — šio laiko istorija ir jausmai. Tai darbas, kuriame mano muzika "susitinka" su dokumentinio filmo Ivaro Zviedrio scenomis apie COVID-19 poveikį Latvijoje, kuris pasirodys ekranuose 2021 metais. Muzika kaip visad mano, bet žodžius parašė talentingas Jelgavos muzikantas Gatis Mūrnieks. <...> Būkite sveiki ir rūpinkitės savimi! Malonaus klausymo ir žiūrėjimo!" — parašė muzikantas savo Facebook paskyroje.

  Pristatydamas dainą, muzikantas pažymėjo, kad dabar laikas nėra labai kūrybingas — tai tikrai keistas ir labai ramus metas. Todėl jis tiesiog norėjo užbaigti dainą, kurią pradėjo kurti dar neprasidėjus šiai situacijai, ir pasistengė ja perteikti tai, ką daugelis jaučia dabar.

  Pasak muzikanto, tai daina apie ilgesį, nežinią ir meilę. Reiniks pažymėjo, jog kiekvienam tikrai trūksta kažko ypatingo, bet jam tai dažniausiai yra fizinis kontaktas su draugais, artimaisiais — aplankyti juos, apsikabinti, pabučiuoti — visko, kas buvo prieš keletą mėnesių, kai bendrauti buvo galima įprastai.

  "Reikia tikėtis, kad kartu mes padėsime tai greičiau užbaigti ir grįšime į normalų gyvenimą", — pažymėjo Lauris.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2124)

  Dar šia tema

  Ko klausytis karantino metu: 10 dainų, kurios jus padarys laimingesnius
  "Little Big" internete paskelbė naują konkursą "Karantinovizija"
  "The Rolling Stones" pirmą kartą per aštuonerius metus išleido naują dainą
  Grupė "The Killers" išleido niūrų treką "Fire in bone" — video
  Tegai:
  Latvija, muzika, koronavirusas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos