18:36 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104

  Naujosios Zelandijos kaskadininkė nusprendė mesti iššūkį nuoboduliui saviizoliacijos metu ir kartu su kitomis aktorėmis "online" pademonstravo savo kovinius įgūdžius ir vaidybinį meistriškumą

  Naujosios Zelandijos kaskadininkė Zoe Bell, kuri daugelį metų bendradarbiauja su Kventinu Tarantinu, kartu su Holivudo aktorėmis surengė internete "flešmobą", kad mestų iššūkį nuoboduliui saviizoliacijos metu, praneša "Newshub".

  YouTube kanale paskelbtas vaizdo įrašas prasideda tuo, kad Bell sėdi savo svetainėje ir liūdi. Po to jai kyla mintis, kaip smagiai praleisti laiką su draugais. Kaskadininkė prieina prie kameros ir tarsi suduoda stiprų smūgį. Virtualus "hukas" "pataiko" į serialo "Zena — karių karalienė" žvaigždę Lucy Lawless. Ji panašiu būdu atsako kitai "flešmobo" narei.

  "Online" muštynėse savo kovinius įgūdžius ir vaidybinį meistriškumą pademonstravo Scarlett Johansson, Margot Robbie, Cameron Diaz, Holly Berry, Julia Butters ir daugelis kitų.

  Komiškas vaizdo įrašas baigiasi tuo, kad Zoe Bell kreipiasi į žiūrovus ir klausia: "Kas nori pažeisti kitą savaitę?" Todėl gali būti, kad netrukus įvyks antrasis šio mūšio raundas.

  Anksčiau Prancūzijos kaskadininkų mokyklos "Campus Univers Cascades" studentai surengė internete panašų "flešmobą", kad mestų iššūkį koronavirusui. ​Kiekvienas dalyvis įrašė trumpą vaizdo įrašą. Jame jis arba ji demonstruoja kovinius įgūdžius, reaguodamas į virtualų varžovo smūgį įvairiais būdais.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2167)

  Dar šia tema

  Gydytoja įvardijo, ką derėtų gerti saviizoliacijos metu
  Mokslininkas papasakojo, kaip vyrai ir moterys išgyvena saviizoliaciją
  Ekspertė įvardijo būdus, kurie gali padėti švelniai išeiti iš saviizoliacijos
  COVID-19 flešmobas Lietuvoje: lietuviai kviečiami išeiti į balkonus ir padėkoti
  Eminem internete paskelbė repavimo greičio "flešmobą" — video
  Aš lieku namie: Internete populiarėja žvaigždžių raginimas laikytis saviizoliacijos
  Saviizoliacijos klaidos: įpročiai, kurie kenkia jūsų sveikatai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos