14:35 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1200
 • RUB79.6793

  Naminė degtinė buvo gaminama antisanitarinėmis sąlygomis — buvo naudojamas purvinas upelio vanduo, gamybos galutinis produktas buvo filtruojamas per purvinus skudurus

  Šalčininkų rajone esančiame miške buvo įrengtas fabrikas dideliems naminės degtinės kiekiams gaminti, pranešė Lietuvos policija.

  Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą dėl nelegalios prekybos alkoholiu. Pranešama, kad gegužės 3 dieną, apie 11:00, netoli Žagarinės kaimo esančiame miške sulaikyti du vietiniai gyventojai (gimę 1989 metais ir 1992 metais) pačiame naminės degtinės gaminimo įkarštyje.

  Šautuvas
  © Sputnik / Виталий Тимкив

  Pažeidėjai nespėjo nei pasišalinti, nei pasprukti — policijai padėjo tarnybinis šuo. Paaiškėjo, kad miške buvo įrengtas fabrikas dideliam kiekiui naminės degtinės gaminti — įvykio vietoje buvo rasta apie 400 litrų skysčio su specifiniu raugalo kvapu ir apie 54 litrai skaidraus skysčio, naminės degtinės.

  Naminė degtinė buvo gaminama antisanitarinėmis sąlygomis — buvo naudojamas purvinas upelio vanduo, induose plaukiojo vabzdžiai, spygliai, o gamybos galutinis produktas buvo filtruojamas per purvinus skudurus.

  Užfiksavus tyrimui reikšmingus įrodymus, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

  Už šį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Atliktos kratos metu vieno įtariamojo namuose aptiktas daiktas, panašus į šaunamąjį ginklą.

  Dar šia tema

  Klaipėdoje per avariją nukentėjo Viešojo saugumo tarnybos darbuotojas
  Lietuvoje neblaivaus vairuotojo sukeltoje avarijoje žuvo du žmonės
  Ilgąjį savaitgalį užfiksuota apie 150 karantino pažeidimų
  Tegai:
  miškas, Šalčininkų rajonas, naminės degtinės gamyba, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos