20:52 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370

  Už tai, kad vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus, kai nustatytas didesnis nei 1,5 prom. neblaivumas, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas

  Radviliškyje automobilį vairavusi moteris tapo neblaivaus mopedininko kelionės liudininke, pranešė Lietuvos policijos departamentas.

  Incidentas įvyko balandžio 30 dienos popietę Baisogaloje. Moters dėmesį patraukė Maironio gatvėje, šalia mopedo, su gėlėmis stovintis ir besišlapinantis vyras. Ji pastebėjo, kad vyras neblaivus. Moteris toliau stebėjo vyrą, nes kugždėjo bloga nuojauta, kad jis gali sėsti ant mopedo. Nuojauta pasitvirtino ir moteris, mobiliuoju telefonu paskambinusi Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112, pranešė apie kilusį pavojų eismo saugumui, o pati automobiliu nusekė paskui mopedą.

  Vienoje sankryžoje dviratės transporto priemonės vairuotojas nugriuvo. Kai moteris nugriuvusįjį užkalbino, šis atrėžė, kad čia "ne jos reikalas", svirduliuodamas atsikėlė ir, atsisėdęs ant mopedo, kelionę tęsė toliau.

  Moteris automobiliu važiavo iš paskos, bet sankryžoje, užsidegus raudonam šviesoforo signalui, ji privalėjo sustoti ir mopedas dingo iš akiračio. Tačiau automobilio vairuotoja sugebėjo jį surasti Pakiršinio kaime, prie vieno daugiabučio namo.

  Susisiekusi su atvykstančiais policijos pareigūnais, ji informavo, kur šiuo metu yra neblaivaus vyro transporto priemonė. Netrukus buvo nustatyta ir kuriame bute yra pats vairuotojas. Policininkus jis pasitiko svirduliuodamas ir puikuodamasis, kad tokio stovio vairavo transporto priemonę.

  Vaikinui nustatytas 2,4 prom. girtumas, teisės vairuoti jis neturėjo. Nepaisant to, iš Vaitiekūnų kaimo į svečius Pakiršinyje jis nutarė vykti mopedu. Dėl to, kad vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus, kai nustatytas didesnis nei 1,5 prom. neblaivumas, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.

  Dar šia tema

  Šilutės rajone neblaivus vyras ginklu nusitaikė į moterį
  Policija Pagėgių savivaldybėje sulaikė kapų niokotojus
  Šalčininkų rajono miške buvo aptiktas naminės degtinės "fabrikas"
  Tegai:
  vairavimas išgėrus, policija, dviratės transporto priemonės, Radviliškio rajonas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos