11:49 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584

  Bandant sprukti nuo policijos, buvo pažeistos daugelis eismo taisyklių, vairuotoją, kuris vėliau persėdo į keleivio vietą, sustabdė tik sprogusi padanga

  Antradienio naktį Radviliškio rajone patruliavę policijos pareigūnai gavo pranešimą apie neblaivaus asmens vairuojamą automobilį "Ford Mondeo". 

  Pareigūnams pradėjus stabdyti įtarimų sukėlusią transporto priemonę, jos vairuotojas padidino greitį ir mėgino sprukti. Negana to, policijos ekipažui bandant aplenkti sprunkantį "Ford Mondeo", jo vairuotojas ėmėsi pavojingų manevrų ir bandė nustumti pareigūnų automobilį nuo kelio. 

  Pirmiausia užmiesčio keliais, o vėliau ir Radviliškio gatvėmis bėglys skriejo dideliu greičiu, nepaisydamas nei policijos švyturėlių, nei šviesoforų signalų. Vairuotojo, rodos, nestabdė ir tai, kad žiedinėje sankryžoje automobilis išvažiavo iš važiuojamosios kelio dalies, pervažiuodamas pylimą, ir kliudė kelio ženklą. 

  Visgi po šio manevro gaudynės baigėsi — sprogo "Ford Mondeo" padanga, todėl bėglys buvo priverstas sustoti.

  Automobilyje policijos pareigūnai aptiko keleivių vietose įsitaisiusius du akivaizdžiai neblaivius 29-erių ir 34-erių metų Pakruojo rajono gyventojus bei tuščią vairuotojo sėdynę. Abu vyriškiai neigė vairavę automobilį ir atsisakė paaiškinti įvykio aplinkybes. 29-erių vyrui nustatytas vidutinis girtumas — 2,23 prom., o jo draugas blaivumą tikrintis atsisakė. 

  Abu vyrai sulaikyti, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Taip pat skaitykite:

  Radviliškio rajone sučiuptas neblaivus motorolerio vairuotojas — video

  JAV vairuotojas pervažiavo per tornadą

   

  Dar šia tema

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje sulaikytas girtas vilkiko vairuotojas
  Radviliškio rajone sučiuptas neblaivus motorolerio vairuotojas — video
  Neringoje įkliuvo neblaivus prie vairo sėdęs savivaldybės darbuotojas
  Tegai:
  policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos