00:31 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807

  Lėktuvas nukrito ant gyvenamojo namo netoli oro uosto, kai akrobatinio skraidymo grupė treniravosi prieš aviacijos šou

  Vienas žmogus žuvo, dar vienas buvo sužalotas per Kanados karinių oro pajėgų akrobatinio skraidymo grupės "Snowbirds" lėktuvo katastrofą, apie tai pranešė Kanados karinės oro pajėgos.

  Incidentas įvyko Britų Kolumbijos provincijoje ir pateko į liudininkų vaizdo įrašą. Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip pakyla du reaktyviniai vienvarikliai lėktuvai "Canadair Tutor". Vienas iš jų beveik iškart po pakilimo nukrenta ant žemės ir sprogsta. Žinoma, kad lėktuvas nukrito ant namo, tačiau ar tarp namo gyventojų yra aukų, nepranešama.

  Lėktuve buvo du įgulos nariai. Vienam iš jų — pilotui, kapitonui Ričardui Makdugalui — pavyko katapultuotis — jis išgyveno, tačiau patyrė daugybę sužalojimų, tačiau jo gyvybei pavojus negresia. Tačiau incidento metu žuvo "Snowbirds" ryšių su visuomene karininkė kapitonė Jenn Casey, kuri pradėjo tarnauti Kanados Karinėse oro pajėgose 2014 metais. 

  Buvo planuojama, kad akrobatinio skraidymo grupė rengs aviacijos pasirodymus įvairiuose šalies miestuose, kad palaikytų kanadiečius koronaviruso pandemijos metu.

  Dar šia tema

  Vaizdo įrašas iš Kobės Brajanto sraigtasparnio sudužimo tyrimo vietos
  Internete pasirodė nauji dokumentai dėl MH17 katastrofos
  Rusijos tardymo komitetas paskelbė SSJ-100 katastrofos Šeremetjeve tyrimo rezultatus
  Vilniaus rajone sudužo lėktuvas, kuriame buvo du žmonės
  Tegai:
  lėktuvo katastrofa, vaizdo įrašas, Kanada

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos