01:39 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850

  Degalų papildymas buvo atliekamas naudojant Rusijos oro ir kosmoso pajėgų lėktuvas Il-78, kuris sugeba per vieną skrydį papildyti iki dešimties orlaivių

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodyta, kaip vyksta Pietų karinės apygardos bombonešių Su-24M, Su-34 ir naikintuvų Su-30SM kuro papildymas ore. Vaizdo įrašas paskelbtas ministerijos YouTube kanale.

  Kadruose galite pamatyti, kaip orlaiviai suartėja skrydžio metu ir atlieka degalų papildymą iki šešių tūkstančių metrų aukštyje. Tuo metu lėktuvų greitis siekė maždaug 550–600 kilometrų per valandą, o atstumas tarp jų buvo apie 20 metrų.

  Kaip oro tanklaivis buvo naudojamas Rusijos oro ir kosmoso pajėgų lėktuvas Il-78, kuris, Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, pajėgus per vieną pakilimą papildyti degalais nuo aštuonių iki dešimties orlaivių.

  Pažymima, kad degalų papildymas ore yra viena iš sunkiausių skrydžio treniruočių veiklų. Šioje treniruotėje dalyvavo Rostovo ir Volgogrado srityse įsikūrusių oro pajėgų lakūnai.

  Dar šia tema

  Rusijos desantininkai pirmieji pasaulyje desantavosi iš stratosferos žemutinės ribos
  Nufilmuotas Tu-160 skrydis virš Baltijos jūros
  Rusijos gynybos ministerija parodė pratybų su S-400 kadrus
  Tegai:
  "Su-30SM", lėktuvai, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos