05:18 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132

  Pažymima, kad net ir švelnėjant karantino priemonėms dezinfekcija vyksta po kiekvieno maršruto reiso: kaskart nuvalomi langų rėmai, turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai

  Vilniaus savivaldybė pažymėjo, kad Lietuvos sostinė atsakingai ir saugiai veža keleivius viešuoju transportu, ir pasidalijo vaizdo įrašu, kaip vyksta transporto dezinfekcija.

  Savivaldybė pažymėjo, kad autobusų ir troleibusų dezinfekcija net ir švelnėjant karantino priemonėms vyksta po kiekvieno maršruto reiso. Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip darbuotojai nuvalo langų rėmus, turėklus, rankenas, sėdynių atlošų porankius.

  Be to, anot savivaldybės, naktį viešojo transporto parkuose atliekamas transporto priemonių išorės bei salono valymas. Kruopščiai išvalomas ir dezinfekuojamas kiekvieno autobuso, troleibuso salonas, grindys, plaunama išorė.

  Savivaldybė priminė keleiviams nepamiršti dezinfekuotis rankas įlipant ir išlipant autobusų ir troleibusų viduje, prie vidurinių durų, nepamiršti dėvėti apsauginių kaukių. Be to, paragino laikytis atstumo, ne stovėti, o užimti sėdimas vietas.

  Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė
  © Sputnik /
  Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė

  Dar šia tema

  Lietuva ruošiasi antrajai koronaviruso bangai
  Europos Sąjunga palaiko PSO pastangas kovoje su koronavirusu
  Lietuvoje nustatytų koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius perkopė 1570
  Tegai:
  karantinas, viešasis transportas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos