22:29 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434

  Vaizdo įraše galima pamatyti keletą akimirkų iš šventinių renginių, įskaitant fragmentus iš muzikos atlikėjų koncerto ir teatro spektaklių

  Kaunas atšventė savo 612-ąjį gimtadienį. Vaizdo įrašas paskelbtas miesto savivaldybės Facebook paskyroje.

  Vaizdo įraše galima pamatyti keletą akimirkų iš šventinių renginių, įskaitant fragmentus iš muzikos atlikėjų koncerto ir teatro spektaklių.

  Kadangi Lietuvoje galioja karantinas ir su juo susiję apribojimai, tikslus pasirodymų laikas ir vieta nebuvo iš anksto paskelbti. Šių priemonių buvo imtasi siekiant išvengti žmonių minios. Be to, kiekvienas norintys galėjo stebėti įspūdingiausių pasirodymų transliaciją internete.

  "Miestas įrodė, kad šiuo keistu ir nelengvu metu galima rasti sprendimą. Kad galime vieni kitus pasveikinti net ir be apsikabinimų ar draugiško rankos paspaudimo. Kad Kaunas gyvas ir pilnas nuostabių žmonių bei kultūros, kuri, jei negalima ateiti į teatrą ar koncertą, pati suras kelią į mūsų kiemus ar gatves", — sakoma savivaldybės pranešime.

  Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 1620 koronaviruso atvejų. 1138 žmonės jau pasveiko, 63 pacientai mirė. Naujausiais duomenimis, karantinas galioja iki gegužės 31 dienos.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 5,2 milijono ligos atvejų, daugiau nei 337 tūkstančiai žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2116)
  Tegai:
  vaizdo įrašas, šventė, gimtadienis, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos