00:54 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858

  Kelio darbai vyksta maždaug kilometro ruože. Kanalizacijos šuliniai, šaligatviai jau pakeisti ir ketinama atnaujinti išdėstymą

  Vilniuje karantino metu remontuojama didelė judriausio miesto greitkelio — Laisvės prospekto — atkarpa nuo Kavoliuko viaduko iki Sausio 13-osios gatvės viaduko, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Beveik kilometro ruože klojamas asfaltas, kelio bordiūrai, kanalizacijos šuliniai jau pakeisti, o artimiausiu metu bus atnaujintas išdėstymas. Prospekto remontui Vilniaus savivaldybė skyrė apie 300 tūkst. eurų.

  Mero kabinetas pažymi, kad kiekvieną dieną Laisvės prospektu pereina apie 55 tūkst. žmonių — tai vilniečiai, gyvenantys Lazdynų, Karoliniškių ir Viršuliškių rajonuose. Taip pat artimiausiu metu planuojama suremontuoti likusią dalį prospekto Justiniškėse nuo Spaudos rūmų iki Viršuliškių gatvės.

  Praėjusiais metais buvo suremontuota dalis prospekto nuo viaduko Architektų gatvėje iki Oslo gatvės. 1,6 kilometro ruože buvo nutiestas naujas asfaltas, sutvarkyti įvažiavimai į kiemus, atnaujintos autobusų stotelės ir iškabos.

  Prieš dvejus metus savivaldybė suremontavo 1,2 kilometro ilgio atkarpą kitoje Laisvės prospekto pusėje: suremontavo šaligatvį, kelio kraštus ir atnaujino ženklinimus.

  Dar šia tema

  FNTT atliko kratas Vilniaus miesto savivaldybėje
  Kaip atrodo atnaujintas Žirmūnų paplūdimys — video
  Tegai:
  tvarkymas, keliai, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos