19:42 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275

  Vyrui, gimusiam 1986 metais, pareikšti įtarimai. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų

  Klaipėdos apskrities pareigūnai 2020 metų birželio 5 dieną sulaikė vagyste iš gyvenamojo namo įtariamą 1986 m. gimusį vyrą, pranešė uostamiesčio policijos departamentas.

  Praeityje už panašaus pobūdžio nusikaltimus jau teistas vyras birželio 5 dieną buvo sulaikytas Kretingos rajone, po to, kai pareigūnai gavo pranešimą dėl naktį iš birželio 4 į 5 dieną įvykdytos vagystės iš gyvenamojo namo Kretingos mieste, L. Janušytės gatvėje.

  Policijos duomenimis, miegant gyventojams įsibrauta į gyvenamąjį namą ir pasisavinta moteriška rankinė, piniginė, dokumentai, 80 eurų ir kiti daiktai, žala nustatoma. Tyrimo metu pareigūnai išsiaiškino, jog įtariamas asmuo mūvėjo pirštines ir kaukę.

  2015 metais šia vagyste įtariamas vyras jau buvo nuteistas už keletą vagysčių iš gyvenamųjų patalpų Palangos mieste — visais atvejais įtariamasis įsibraudavo į patalpas pragręžęs skyles langų ar terasos durų rėmuose, patalpas apvogdavo gyventojams esant namuose ir miegant.

  Pareigūnai įtaria, jog 2015 metais už analogišką nusikaltimą nuteistas ir 2017 metais į laisvę išleistas vyras gali būti įvykdęs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų Klaipėdos apskrityje.

  Praėjusią savaitę į Klaipėdos policijos pareigūnus kreipėsi Girulių gyventojai pareikšdami, kad įtarimų sukėlęs asmuo, dėvintis kaukę, vaikštinėja aplink namus. Uostamiesčio pareigūnai tam, kad nustatytų galimai nusikalstamą veiką vykdantį asmenį, skyrė papildomas pareigūnų pajėgas patruliuoti nurodytoje teritorijoje.

  Dėl įtartino asmens vaikštančio aplink gyvenamuosius namus sunerimę buvo ir Kalotės bei Gindulių gyventojai — jie savo įtarimais ir vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuotas įtartinas asmuo, dalijosi socialiniuose tinkluose.

  Vyrui, gimusiam 1986 metais, pareikšti įtarimai. Savaitgalį teismas leido įtariamąjį suimti trims mėnesiams. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

  Dar šia tema

  Vyras, važiavęs autobusu be bilieto, sumušė kontrolierių
  Sostinės oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė teisingumo vengusį vilnietį
  Utenos policininkai ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją
  Tegai:
  vagystė, policija, Klaipėda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos