08:56 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753

  Ankstyvą ketvirtadienio rytą žiedinėje sankryžoje ties Kauno pilimi cypė padangos, riaumojo varikliai bei rūko geltoni, raudoni ir žali dūmai

  "Red Bull" pasveikino Lietuvą Valstybės dienos proga, apie tai savo Facebook paskyroje pranešė Kauno savivaldybė.

  "Geltona, žalia, raudona — trys spalvos, kurias kiekvienas branginame ir išreiškiame savaip. Jos lydi nuolat — kur bebūtume ir ką bedarytume", — rašoma pranešime.

  "Red Bull" atletas ir motoakrobatas Aras Gibieža kartu su drifteriais Benediktu Čirba bei Norbertu Daunoravičiumi Kaune parengė savo sveikinimą Valstybės dienos proga ir žiedinę sankryžą ties Kauno pilimi nuspalvino trispalvės spalvomis.

  "Triukus demonstruoti visada smagu, bet kai už to stovi dar ir gilesnė prasmė, šiuo atveju, didžiavimasis savo šalimi ir tauta, viskas įgauna kur kas daugiau didingumo. Tuo pačiu norėčiau pridėti ir padėką Lietuvos policijai bei Kauno savivaldybei, kuri leido ir padėjo mūsų dūminei trispalvei įvykti", — cituoja Arą Gibiežą "Red Bull" spaudos tarnyba.

  Visi trys sportininkai — patyrę savo sričių žinovai. Aras Gibieža — geriausias šalies motoakrobatas: pirmose varžybose dalyvavęs vos šešiolikos, o 2012 metais Aras jau tapo Europos čempionu. Benediktas Čirba — Lietuvos drifto čempionas, pasižymėjęs ir Europos drifto čempionate. Norbertas Daunoravičius yra didelis šio automobilių sporto puoselėtojas, filmų apie driftą kūrėjas.

  Dar šia tema

  Kur Kaune švęsti Liepos 6-ąją? Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiai — 2020
  Į Vilniaus televizijos bokštą iškelta didžiausia šalies vėliava
  Trakuose "Tautišką giesmę" kviečiama giedoti iš Galvės ežero
  Tegai:
  vaizdo įrašas, Valstybės diena, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos