22:31 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500

  Pasak Argentinos žurnalistų, kurie atkreipė dėmesį į Rusijos gynybos ministerijos išplatintą vaizdo įrašą, veiksmas yra "tiesiog įspūdingas"

  Argentinos laikraščio "Clarin" žurnalistai atkreipė dėmesį į vaizdo įrašą, nufilmuotą per pratybas Rusijos centrinėje karinėje apygardoje, dalyvaujant T-72BZ tankų ekipažams. Vaizdo įrašą paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

  Įraše parodyta, kaip kariai praktikuoja savo vairavimo po vandeniu įgūdžius Orenburgo regione, įveikdami penkių metrų gylio vandens užtvarą.

  "Nuostabu, kaip mūšio tankas visiškai išnyksta po vandeniu, o po to pasirodo priešingame krante ir toliau vykdo užduotį taip, lyg nieko nebūtų nutikę", — rašoma straipsnyje.

  Kaip pažymėta straipsnyje, Rusijos gynybos departamento "šokiruojantis vaizdo įrašas" yra "tiesiog įspūdingas".

  Straipsnio autoriai nurodė, kad pasitelkiant "paskutinės kartos struktūrinius pokyčius ir naujoves", šis karinės įrangos modelis buvo žymiai patobulintas. Žurnalistai T-72BZ pavadino "precedento neturinčiu mirtinu ginklu", lygindami jį su povandeniniu laivu.

  Kaip paaiškinta Rusijos gynybos ministerijoje, kovinės transporto priemonės aprūpintos specialiais ortakiais. Judėjimo metu tankininkai naudojosi specialiais prietaisais ir vengė sustojimų ir staigių posūkių.

  Dar šia tema

  Nauja Rusijos ginklų pergalė: kodėl Egiptas pasirinko 500 T-90MS
  "Sumanė blogybę": kodėl NATO didina kariuomenę prie Rusijos sienų
  "Armata" ruošiasi eksportui: kas pirmasis gaus naujausią Rusijos tanką T-14
  Tegai:
  Argentina, tankai, tankas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos