01:51 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275

  Vairuotojai neparduoda vienkartinių popierinių bilietų. Keleivių prašoma įlipti ir išlipti iš viešojo transporto per vidurines ir galines duris

  Lietuvos transporto įmonė "Susisiekimo paslaugos" paskelbė vaizdo įrašą, kuriame pateiktos instrukcijos dėl kaukių nešiojimo transporte. Vaizdo įrašas paskelbtas Facebook.

  Vaizdo įraše pavaizduota keletas skaidrių, kuriose surašyta svarbiausia informacija apie naujas lankymosi viešajame transporto taisykles.

  Kaukių dėvėjimo režimas uždarose viešose vietose Lietuvoje buvo įvestas rugpjūčio 1 dieną.

  Įmonė pažymėjo, kad važiuojant autobusais, troleibusais ir kitomis viešosiomis vietomis būtina dėvėti apsaugines veido kaukes. Kontrolieriai didžiausių srautų stotelėse ir viešajame transporte stebės situaciją, primins keleiviams, jog būtina dėvėti kaukes.

  Dezinfekcinio skysčio rankoms galima rasti kiekvienoje transporto priemonėje. Įmonėje keleivius paragino laikytis saugaus atstumo tiek stotelėse, tiek viešajame transporte pagal galimybes, stengtis užimti sėdimas vietas, o stovint palikti erdvės šalia stovinčiam.

  "Jei matote, kad autobusas ar troleibusas pilnas, pagal galimybes luktelkite kito, o mes atidžiai stebėsime keleivių srautus, ypač piko metu ir, jei reikės, koreguosime tvarkaraščius, transporto priemonių talpą", — rašoma įmonės pranešime.

  Keleiviai raginami planuoti savo keliones ir rinktis mažiau užpildytus maršrutų reisus, taip pat atsižvelgti į kelionės laiką.

  Vairuotojų ir keleivių apsaugai fiziškai juostomis atskirtos vairuotojų darbo vietos.

  Gyventojai perspėjami, kad vienkartiniai popieriniai bilietai neparduodami. Keleivių prašoma įlipti ir išlipti iš viešojo transporto pro vidurines ir galines duris.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje nustatyti 2093 koronaviruso atvejai, pasveiko 1644 žmonės, mirė 80 pacientų. Respublikoje galioja nepaprastoji padėtis, įvestas privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas uždarose viešose vietose.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau nustatyta daugiau nei 17,1 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 668 tūkst. žmonių mirė.

  Privalomo kaukių dėvėjimo režimas
  © Sputnik /
  Privalomo kaukių dėvėjimo režimas
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2350)

  Dar šia tema

  Palanga savaitgalį lūš nuo vietinių turistų, pareiškė Lietuvos ekonomistas
  Lietuvos gyventojų pasitikėjimo ekonomika rodiklis padidėjo penkiais procentais
  Lietuvoje įsigaliojo privalomas kaukių dėvėjimas
  Tegai:
  koronavirusas, kaukės, viešasis transportas, SĮ "Susisiekimo paslaugos", Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos