02:20 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275

  Tyrimo duomenimis, pažeidėjai pirkdavo prekes iš Lietuvos įmonių, o vėliau jas žymėdavo etiketėmis, apgaulės būdu nurodydami, jog tai — užsienio šalies gamintojo įmonės prekės

  Lietuvoje trys asmenys įtariami tuo, kad ketindami parduoti galimai iš Lietuvos įmonių įsigytas prekes apgaulės būdu nurodydavo, jog tai užsienio šalies gamintojo įmonės prekės. Vaizdo įrašą paskelbė Klaipėdos policijos spaudos tarnyba.

  Nufilmuotos kratos sandėlyje, kuris yra Klaipėdos rajone.

  Tyrimo duomenimis, neteisėta veikla buvo vykdoma nuo 2018 metų balandžio 1 dienos iki 2020 metų liepos 14 dienos. Manoma, kad pažeidėjai iš Lietuvos įmonių įsigijo automobilinę alyvą ir antikorozinį skystį, kuriuos išpilstė į 1 ir 1,5 litro plastikines talpas bei neturėdami prekės gamintojo ar jų įgalioto atstovo Lietuvoje leidimo taip pat pažymėjo talpas lipniomis etiketėmis, nurodydami, jog tai tai užsienio šalies gamintojo įmonės prekės.

  Kratos metu pareigūnai aptiko konvejerinį aparatą, skirtą paruoštai produkcijai pakuoti, etikečių klijavimo aparatą ir plastikines taras su jau užklijuotomis etiketėmis, pažymėtomis Vokietijos automobilių gamybos įmonės ženklu, kuriose buvo supilstytas raudonas skystis.

  Iš viso buvo aptikti 189 litrai tokio skysčio.

  Taip pat rastos talpos be etikečių, kuriose išpilstytas raudonos spalvos skystis — viso 15357 litrai, bei pilkose plastikinėse talpose po 1 litrą supilstytas skystis, ant kurių nurodyta, kad tai neva Vokietijos įmonės gaminta alyva. Pareigūnai aptiko ir 1130 vnt. naujų dėžių paruoštai produkcijai realizuoti, pažymėtų Vokietijos automobilių gamybos įmonės ženklu.

  Atlikę kratas aštuoniose vietose pareigūnai trims asmenims įteikė pranešimus apie įtarimą dėl galimai padarytų nusikalstamų veikų.

  Dar šia tema

  FNTT kratų metu detales po Lietuvą vežiojusioje įmonėje rado 65 tūkst. eurų — video
  Kauniečių pora gavo nelegalias pajamas iš šešėlyje vykdytos komercinės veiklos
  Transporto įmonė nuslėpė pusę milijono eurų mokesčių — video
  Tegai:
  vaizdo įrašas, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos