07:32 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238

  Lietuvos sostinės gyventojai galėjo susipažinti su kitos šalies nacionaliniais šokiais ir paragauti ispaniškos virtuvės patiekalų

  Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko "Ispaniškosios atostogos". Lietuvos sostinės gyventojai galėjo susipažinti su Lotynų Amerikos šokiais, paragauti ispaniško gatvės maisto ir apsilankyti ispanų stiliaus vakarėliuose.

  Ispaniškos gatvės maisto zona įsikūrė "Lofto" kieme, "Paviljone", Sirvydo aikštėje ir Tymo turguje. Savaitgalį vilniečiai ir svečiai galėjo paragauti "gazpacho" sriubos, jūros gėrybių, ispaniškos kavos ir desertų. Tymo turguje taip pat vyko tango ir ispaniškos muzikos vakaras.

  Jūros ir žvejų šventė Šventojoje
  © Sputnik/ Владислав Адамовский

  Be to, Sirvydo aikštėje vyko atvira ispanų kalbos pamoka, viktorina ir paskaita apie ispanų virtuvės kultūrą bei tradicijas.

  Rotušės aikštėje buvo galima mėgautis lotyniškais šokiais — flamenko, salsos, pasadoblio. Taip pat savaitgalį gyventojai galėjo lankyti nemokamas šokių pamokas.

  "Ispaniškas savaitgalis Vilniuje" yra ketvirtasis iš panašių renginių ciklo. Sostinės gyventojai jau dalyvavo "italų", "indų", "prancūzų" teminiuose renginiuose. Kas antras savaitgalis sostinėje bus skirtas skirtingoms šalims — Vokietijai, Japonijai ir Prancūzijai.

  Dar šia tema

  Kaip vyko laipsnio Lietuvos karo akademijos absolventams suteikimas — video
  Kaip veikia Vilniaus autobusų oro kondicionavimo sistema — video
  Tegai:
  Vilnius, maistas, Ispanija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos