03:48 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825

  Po avarijos 55 metų taksi vairuotojas buvo išvežtas į ligoninę, jam sulaužyta koja. Keleivis gavo krūtinės sumušimą ir galvos traumą, jis taip pat paguldytas į ligoninę

  Kolcovo mieste taksi vairuotojas prarado kontrolę, todėl automobilis visu greičiu skriejo į oro uosto stovėjimo aikštelę. Pranešama Rusijos VRM administracijos Jekaterinburge interneto svetainėje.

  Avarija įvyko rugpjūčio 4 vakarą. Kaip pasakojo keleivis, taksi vairuotojas mieste važiavo įprastu greičiu, tačiau įvažiavęs į Kolcovsko kelią pradėjo smarkiai įsibėgėti. Kelių policijos duomenimis, avarijos metu "Volkswagen Polo" greitis viršijo 140 kilometrų per valandą.

  Įvertinta Beiruto uosto sprogimo padaryta žala
  © Sputnik . РИА Новости

  Žiniatinklyje paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip automobilis atsitrenkęs į šaligatvį pradėjo vartytis. Po to ji nuskrido į Kolcovsko automobilių stovėjimo aikštelę ir kelis kartus apsivertė ore.

  Dėl stipraus smūgio variklis ir "Volkswagen" dalys išsiskyrė ir apgadino du kitus automobilius, esančius stovėjimo aikštelėje.

  Po avarijos 55 metų taksi vairuotojas buvo išvežtas į ligoninę, jam sulaužyta koja. Keleivis gavo krūtinės sumušimą ir galvos traumą, jis taip pat paguldytas į ligoninę.

  Dar šia tema

  Savanoriams, išbandžiusiems Rusijos vakciną nuo COVID-19, atliekamas tyrimas – video
  Kaip atrodo atnaujintas Pilaitės gimnazijos sporto aikštynas su pripučiamu kupolu — video
  Tegai:
  vaizdo įrašas, Jekaterinburgas, avarija, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos