17:10 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439

  Kegume (Latvijoje) baigėsi penktasis MXGP pasaulio motokroso čempionato etapas, o Lietuvos vairuotojas Arminas Jasikonis liko per žingsnį nuo pergalės bendroje įskaitoje

  Tai buvo trečiasis 2020 metų pasaulio taurės etapas, kurį Latvija surengė per pastarąsias dvi savaites, ir viskas vyko trasoje Kegume. Pasikeitė tik pavadinimai — Latvijos Grand Prix, Rygos Grand Prix ir dabar Kegumo Grand Prix.

  Po ilgai lauktos pergalės vienoje iš lenktynių paskutiniame Rygos Grand Prix etape Jasikonis bandė siekti kažko daugiau. O lietuviui beveik pasisekė. Pirmosiose lenktynėse Arminas nusileido tik 8,7 sekundės pripažintam MXGP autoritetui slovėnui Tim'ui Gajser'iui ("Honda").

  Antrose lenktynėse Gajseris ilgą laiką išlaikė ketvirtąją vietą ir vijosi Jasikonį, kuris įsitvirtino trečiojoje pozicijoje. Keturis ratus iki finišo slovėnas dėl technikos trukdžių pasitraukė iš kovos, o Lietuvos lenktynininkas užtikrintai finišavo lenktynėse trečias, pralaimėdamas tik KTM atstovams — Nyderlandų čempionato lyderiui Jeffrey'iui Herlings'ui (12 sekundžių) ir veteranui iš Italijos Antonio Cairoli (keturios sekundės).

  Po dviejų "Kegums Grand Prix" lenktynių rezultatų Herlings'as atsiliko (43 taškai). Jasikonis prarado tik vieną tašką (42) ir užėmė antrąją vietą, trečiasis liko kitas KTM atstovas — ispanas Jorge Prado.

  Arminas Jasikonis bendroje klasifikacijoje pagal penkių 2020 metų pasaulio taurės etapų sumą pakilo į trečiąją vietą, pralenkęs Cairoli taškus (163) ir priartėdamas prie antrojo Gajser'io (167). Herlings'as (213) vis dar lenkia visus.

  Dar šia tema

  Šaudymai, OMON ir sulaikymai: antra protestų naktis Baltarusijoje — video
  Trakų policijos pareigūnai sulaikė brakonierius — video
  Tegai:
  lenktynės, sportas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos