09:57 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439

  Automatas buvo sukurtas AK-12 pagrindu su NATO kalibru, pagrindinės jo savybės — palengvinta teleskopinė buožė su patobulinta ergonomika, naujas taikiklis ir plyšinis liepsnos slopintuvas

  "Kalašnikov" koncernas sukūrė naują NATO kalibro automatą AK-19, pristatymas vyks forume "Armija-2020", RIA Novosti pranešė koncerno spaudos tarnyba.

  "Automatas AK-19 pirmą kartą bus pristatytas forume "Armija-2020", — pareiškė koncernas.

  Remiantis vaizdo įrašu, paskelbtu koncerno "Telegram" kanale, automatas buvo sukurtas AK-12 pagrindu su NATO kalibru — 5,56 mm. Pažymima, kad pagrindinės jo savybės yra palengvinta teleskopinė buožė su patobulinta ergonomika, naujas taikiklis ir plyšinis liepsnos slopintuvas su galimybe greitai pritvirtinti duslintuvą.

  5,45 mm kalibro automatas AK-12 buvo sukurtas vykdant programą "Ratnik" kaip perspektyvaus Rusijos kariuomenės aprūpinimo komplekso elementas ir buvo pradėtas naudoti 2018 metų pabaigoje. Jis pristatomas kaip nauja platforma, kurios pagrindu planuojama gaminti įvairaus kalibro ir paskirties ginklus — tiek karinius, tiek civilinius. AK-12 versija civilinei rinkai vadinama AK TR3.

  Forumas "Armija-2020" vyks rugpjūčio 23–29 dienomis "Patriot" parke, Maskvos priemiestyje.

  Dar šia tema

  Nufilmuoti "ekstremalūs" Kalašnikovo automato bandymai
  Koncernas "Kalašnikovas" palygino "AK-12" ir amerikiečių M4
  Koncernas "Kalašnikov" įvardijo AK amerikietiško konkurento trūkumus
  "Kalašnikov" parodė naujo elektrinio motociklo prototipą — video
  Tegai:
  ginklai, Koncernas "Kalašnikov", Kalašnikovo automatas, automatas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos