17:33 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875

  Aktorė nuoširdžiai kviečia visus užsienyje gyvenančius lietuvius, nepaisant visų šiuolaikinių sunkumų, užsiregistruoti ir laiku išreikšti savo valią

  Lietuvių kilmės Holivudo atstovė Ruta Lee, kuri pernai įgijo Lietuvos pilietybę, ragina užsienyje gyvenančius lietuvius būti atsakingus ir dalyvauti tėvynės politiniame gyvenime.

  Aktorė labai nuoširdžiai ir rūpestingai kreipėsi į tėvynainius ir net papasakojo, kaip paprasčiau ir patogiau užsiregistruoti, o vėliau ir balsuoti.

  Vaizdo įrašu Facebook paskyroje pasidalino Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

  "Balsavimas yra dovana!" — sako žavingoji Ruta Lee kviesdama visus užsienyje gyvenančius lietuvius užsiregistruoti balsuoti užsienyje ir išreikšti savo pilietinę valią artėjančiuose Seimo rinkimuose.

  Ruta Lee, arba Ruta Mary Kilmonis, JAV gyvena nuo 1948 metų. 1954 m. atliko pirmąjį vaidmenį filme "Septynios nuotakos septyniems broliams". 1957 metais pasirodė filmuose "Funny Face" ir "Witness for the Prosecution". Taip pat atliko daug epizodinių vaidmenų bei pasirodė įvairiose JAV televizijų laidose ir serialuose. Iš viso yra sukūrusi apie 100 vaidmenų.

  2006 metais Rutai Lee suteikta žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje. 2007 metais prezidentas Valdas Adamkus Rutai Lee įteikė ordino "Už nuopelnus Lietuvai" Riterio kryžių.

  Aktorei pilietybė buvo suteikta pernai vasarį Los Andželo generaliniame konsulate.

  Naujausiais VRK duomenimis, daugiau kaip 11 tūkstančių užsienyje gyvenančių lietuvių jau užsiregistravo balsuoti artėjančiuose Seimo rinkimuose.

  Rinkimai į Lietuvos Seimą vyks 2020 metų spalio 11 dieną. Atsižvelgiant į galimą antrąją koronaviruso pandemijos bangą, imamasi priemonių gyventojų saugumui užtikrinti. 

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (100)

  Dar šia tema

  Uspaskichas: Lietuvoje bus geriau gyventi, kai laimės Darbo partija ir aš būsiu premjeru
  Titovas: mums bandys sukurti kliūčių prieš Lietuvos Seimo rinkimus
  VRK publikuos daugiau politinės kampanijos dalyvių finansinių duomenų
  Tegai:
  Vyriausioji rinkimų komisija, užsienio lietuviai, Seimo rinkimai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos