10:21 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050

  Operacijos metu buvo aptiktas vienas kilogramas psichotropinės medžiagos — galimai amfetamino, taip pat labai didelis kiekis galimai MDMA tablečių

  Rugpjūčio 25 d. Marijampolės apskrities kriminalistai kartu su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" kovotojais surengė neeilinę sulaikymo operaciją, kurios metu Jurbarko mieste buvo sulaikytas narkotinių bei psichotropinių medžiagų platintojas.

  Jurbarko gyventojas (gimęs 1991 metais) buvo sulaikytas dėl galimo disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei jų realizavimo. Kratų metu įtariamojo namuose bei sodyboje rastas nelegaliai laikomas šaunamasis ginklas.

  Iš viso tęstinės operacijos metu aptiktas vienas kilogramas psichotropinės medžiagos — galimai amfetamino, taip pat labai didelis kiekis (apie 800 vnt.) galimai MDMA tablečių.

  Šiame tyrime taip pat buvo sulaikyti 3 vyrai, gimę 1998, 1994 bei 1990 metais. Dviem iš minėtų asmenų teismas skyrė suėmimą.

  Už šią veiką įtariamiesiems gresia atsakomybė, numatyta LR Baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų) bei 260 str. 1 d. (laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų).

  Dar šia tema

  Lietuvoje policijos pareigūnas įtariamas narkotikų disponavimu
  Vilniuje sulaikyta narkotikų platinimu įtariama dviejų savaičių kūdikio mama
  Lietuvos policija pasidalijo narkotikų prekeivio sulaikymo vaizdo įrašu
  Tegai:
  policija, narkotikai, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos