02:37 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947

  Dinamiškame vaizdo įraše pateikti kadrai, nufilmuoti sausumoje, ore ir jūroje, taip pat gaudynės automobiliais ir motociklais

  Internete naujas būsimo filmo apie Džeimsą Bondą, kurio premjera buvo atidėta iš balandžio į lapkritį dėl COVID-19 pandemijos, anonsas.

  Vaizdo įrašas, kuris trunka 2 minutes 34 sekundes, prasideda tuo, kad pagrindinio veikėjo vos nepartrenkia mašina, tada jis su virve nušoka nuo tilto ir atsitrenkia į sieną. Dinamiškame vaizdo įraše yra kadrai, nufilmuoti sausumoje, ore ir jūroje, taip pat gaudynės automobiliais ir motociklais.

  Keletą kartų kadre pasirodo nauji personažai: Ramis Malekas (Rami Malek), atlikęs pagrindinio blogiuko Safino, kuris ketina atkeršyti garsiajam agentui, vaidmenį; Ana de Armas, suvaidinusi naują Bondo pažįstamą, ir Lašana Linč (Lashana Lynch), laikinai perimanti Bondo funkcijas.

  Filme "Ne laikas mirti" Danielis Kreigas (Daniel Craig) vaidina Bondą penktą kartą. Projekto režisierius yra Keris Fukunaga (Cary Fukunaga), kuris pakeitė Denį Boilą (Danny Boyle). Prie scenarijaus prisidėjo Fibi Voler-Bridž (Phoebe Waller-Bridge).

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (185)

  Dar šia tema

  Paviešintas pirmasis naujojo filmo apie Džeimsą Bondą treileris
  Paklausykite — tai puiku: Billie Elish paskelbė dainą naujam filmui apie Bondą
  Dėl koronaviruso atidėta naujojo filmo apie Džeimsą Bondą premjera
  Tegai:
  kinas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos