11:17 2020 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1797
 • RUB88.6075

  Narkotines medžiagas pažeidėjai pasiimdavo iš soduose esančio namo, kuriame šiuo metu įsikūrusi jauna romų šeima, atsikėlusi iš neseniai nugriauto taboro

  Praėjusį ketvirtadienį Vilniaus apskr. policijos pareigūnai netoli oro uosto esančiuose soduose sulaikė keturiasdešimt devynerių ir keturiasdešimt penkerių metų vyrus, platinusius narkotines medžiagas nuo psichotropinių medžiagų priklausomiems asmenims.

  Vyrai buvo sugalvoję sinchronišką veikimo schemą, tai yra, surinkę pinigus iš narkotines medžiagas vartojančių asmenų, abu tuo pačiu metu bėgte grįždavo į namą pasiimti iš anksto paruoštų narkotinių medžiagų ir tuo pačiu metu greitai išbėgdavo, kad perduotų nelegalų pirkinį. Tokios taktikos asmenys ėmėsi, tikėdamiesi išvengti netikėto staigaus sulaikymo. Tačiau pareigūnams tokia veikimo schema nesutrukdė sulaikyti šių dviejų vyrų.

  Teismas vienam iš jų skyrė griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą 3 mėnesiams (pastarasis tik vasarį grįžo iš įkalinimo įstaigos, kur atliko bausmę už analogišką nusikaltimą), kitas asmuo buvo ieškomas, todėl taip pat suimtas.

  Narkotines medžiagas pažeidėjai pasiimdavo iš soduose esančio namo, kuriame šiuo metu įsikūrusi jauna romų šeima, atsikėlusi iš neseniai nugriauto taboro.

  Atlikę kratą, pareigūnai surado narkotinių medžiagų slėptuvę — apie 5 gramus gryno kiekio narkotinės medžiagos, įtariama, karfentanilio. Dar kitoje slėptuvėje pareigūnai aptiko ir elektronines svarstykles, taip pat 2 136 eurus smulkiomis kupiūromis.

  Namo šeimininkė policijai jau trečią kartą įkliūna dėl narkotinių medžiagų platinimo. Pirmą kartą nesurinkus pakankamai įrodymų, bylą teko nutraukti. Įkliuvusi antrąkart, ji buvo suimta, o vėliau paleista už 5 000 eurų užstatą, kurį labai greitai sumokėjo, nors nė vienas šeimos narys oficialiai nedirba. Šį kartą nuo suėmimo ją išgelbėjo tai, kad moteris laukiasi.

  Prieš atliekant kratas, policijos pareigūnai iškvietė Vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistus, kurie, įvertinę visas aplinkybes, nusprendė paimti 3 jos mažamečius vaikus. Šalia namo buvę giminaičiai, nenorėdami išleisti specialistų su vaikais, šaukė ir žadėjo "išmesti" iš darbo, keikė policijos pareigūnus.

  Dar šia tema

  VMVT su policija atlieka tyrimus dėl fiksuojamų gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimų
  Plungės rajone nupjautas kryžius, skirtas Lietuvos "partizanams"
  Šilalės rajone išalkę vagys pavogė šokolado ir traškučių
  Tegai:
  narkotinės medžiagos, policija, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos